Články

  • 2021-07-03

Dámské tubingové boty - jaké boty se vejdou do tubingu

Po mnoho sezón trubičky úspěšně překonaly jiné modely dámských kalhot. Je to typ, který ženy dychtivě volí, protože se nejen perfektně hodí k jakémukoli typu postavy, zdůrazňující ženské tvary, ale také opticky prodlouží a zeštíhlí nohy. Bez ohledu na typ stylingu, který chcete skládat, budou trubice s příslušným příslušenstvím dokonalé. Které boty vyhovují dámským hadičkám? Představujeme naše návrhy.

  • 2021-06-25

Jedlá soda do bot. Čištění obuvi jedlou sodou

Jedlá soda je produkt, který pravděpodobně najdete v každé domácnosti. Málokdo ví, že kromě všestranného využití v kuchyni jej lze použít i jako účinný čistič obuvi! Zde je pár skvělých tipů, jak můžete použít jedlou sodu, aby vaše boty zářily čistotou.

  • 2021-06-25

Jak obnovit barvu semišových bot?

Péče o kamzíkovou kůži se může zdát docela problematická, zatímco blednutí barvy látky je častým důvodem svlékání vašich oblíbených bot. Nemusí to tak být! Přicházíme na pomoc a navrhujeme, jak obnovit intenzivní barvu semišových bot, aby je bylo možné používat po mnoho sezón.

  • 2021-06-25

Jak a čím čistit bílou podrážku v obuvi?

Zbytky bláta, zelené skvrny od trávy a dokonce i sluneční světlo způsobují, že podrážky bot ztrácejí svou původní, sněhově bílou barvu. Zjistěte, jak se správně starat o boty s bílou podrážkou, aby nedošlo k předčasnému opotřebení. Níže najdete pár skvělých tipů, jak vyčistit bílou podrážku.

  • 2021-06-09

Odstranění mastných skvrn z přírodní kůže. Zjistěte více o efektivních způsobech

Mastné skvrny na obuvi jsou jednou z nejobtížnějších skvrn, protože je extrémně obtížné je odstranit, zvláště pokud se objevují na přírodní kůži. Stojí za zmínku, že přírodní kůže, kromě hladké odrůdy, může být také charakterizována přítomností štětin (kratších nebo delších), což znamená, že tento materiál bude vyžadovat zvláštní a odlišnou péči. Odstranění mastných skvrn z přírodní kůže je obtížné, ale existuje několik způsobů, které mohou být účinné.

  • 2021-06-08

Dámské společenské boty. Jaký model zvolit?

Dámská společenská obuv je obuv, která by měla kombinovat několik důležitých vlastností, jako je elegance, všestrannost a nadčasový styl. Kromě toho musí být také pohodlné. Jaký model společenské obuvi vybrat? Na co si dát při nákupu pozor?

  • 2021-06-07

Jak a jak odstranit sůl z obuvi?

Chlorid sodný, tj. Oblíbená silniční sůl sypaná v zimě na chodníky, má především zajistit bezpečnost chodců. Přestože hraje nesmírně důležitou roli, má také negativní dopad na vzhled naší zimní obuvi. Jak chránit boty před vniknutím soli? Jak a jak odstranit sůl z obuvi?

  • 2021-06-07

Názvy a druhy dámské obuvi. Zkontrolujte, zda je všechny znáte

Znalost typů dámské obuvi dostupných v obchodech s obuví usnadňuje nalezení potřebného modelu a zkracuje čas strávený hledáním. Jak se ocitnete v bludišti všech jmen a výrazů? Speciálně pro vás jsme připravili kompletní seznam typů obuvi. Zkontrolujte, zda je všechny znáte.

  • 2021-05-09

Jak si vybrat boty k plátěným kalhotám?

Len je tkanina, která si získává stále větší pozornost a hrdě vstupuje do sbírek populárních módních domů. Jsou z něj ušité téměř všechny oděvy, ale nejoblíbenější jsou plátěné kalhoty. Milují je ženy i muži. S čím kombinovat prádlo? Jak si vybrat boty k plátěným kalhotám? Podívejte se na naše inspirace.

  • 2021-05-09

Pohodlné sandály na pouť. Jaké poutní boty?

Pěší procházky jsou vyčerpávající činnost. Jak se připravit na tak náročný pochod? Klíčem je vybrat správnou obuv. Jsou poutní sandály dobrou volbou? Ano, za předpokladu, že splňují řadu kritérií, která se promítnou do vašeho pohodlí během túry. Jaké by měly být pohodlné sandály na pouť? Zde je několik tipů.