Články

  • 2023-05-29

Vybíráme boty na pláž a k bazénu

Konec května je poslední výzvou k hledání bot na letošní svátky. Pokud je plánujete strávit u bazénu nebo na pláži, jste na správném místě. V tomto článku jsme shromáždili ty nejcennější tipy, které vám pomohou se správným výběrem. Být inspirován!

  • 2023-05-29

Hrají: Crocs

Někteří je milují, jiní nenávidí. Crocs, i když vypadají docela ... specificky, stále neztrácejí na popularitě. Tyto boty se snadno udržují, jsou pohodlné, protiskluzové, odolné proti poškození, antibakteriální. Zkontrolujte si, kdy Crocsy nosit a s čím je kombinovat, abyste dosáhli netradičního konečného výsledku.

  • 2023-05-29

Stylový průvodce. Zkontrolujte, které boty se hodí k vašim oblíbeným šortkám

Šortky jsou neodmyslitelným prvkem letního šatníku žen i mužů po celém světě. Díky nesčetným možnostem, co se barev, střihů a vzorů týče, je můžete nosit k různým příležitostem. Přemýšlíte, jaké boty se budou nejlépe hodit k vašim oblíbeným šortkám? Jste na správném místě! V této příručce najdete spoustu stylové inspirace.

  • 2023-05-29

Boty vybíráme k plátěným kalhotám

Lněné kalhoty jsou nutností pro nadcházející léto. Milují je ženy i muži. Není divu! Tento kousek šatníku je bezkonkurenční. Plátěné kalhoty jsou vzdušné a extrémně pohodlné a přitom poměrně snadno stylovatelné. Přemýšlíte, jaké modely bot k nim kombinovat? Odpověď na tuto otázku najdete v této příručce.

  • 2023-05-28

Podívejte se, jak se v létě starat o své oblíbené boty

Léto se rychle blíží. Příjemně teplé teploty si však mohou vybrat daň na vašich oblíbených botách a způsobit vyblednutí barvy nebo nepříjemný zápach. V tomto návodu vám prozradíme, jak se o své oblíbené letní boty snadno starat, abyste si ještě déle užívali jejich skvělý stav a skvělý vzhled.

  • 2023-05-28

Jaké boty nosily nejvýznamnější popkulturní ikony? Být inspirován!

Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Elvis Presley, Michael Jackson… To jsou jména, která zná každý. Přestože se všechny tyto postavy od sebe velmi lišily, staly se symboly všech dob a vzpomínka na ně stále žije. Proč se tedy trochu neinspirovat pohledem na boty, které nosí ty nejvýznamnější popkulturní ikony?

  • 2023-05-24

Boty jako znak subkultur

Kolekce obuvi mnoha lidí zahrnují Doc Martens, tenisky Converse, boty a Adidas. I když dnes tyto boty nejsou vyhrazeny výhradně pro konkrétní subkultury, v minulosti byly rozhodně jejich poznávacím znamením. Pokud vás zajímá historie těchto bot, jste na správném místě. Začněme!

  • 2023-05-23

Hrají: gladiátoři. Podívejte se, jak je toto léto nosit

To je jisté! Gladiátoři jsou opět v módě. Pokud jste si mysleli, že se tento trend už nikdy nevrátí, šeredně jste se mýlili. Sandály v tomto stylu opět ukradly srdce světových módních hvězd a inspirovaly obyčejné dívky k vytvoření originálních stylizací. Podívejte se, s čím je letos v létě nosit, aby vypadaly úchvatně.

  • 2023-05-23

Nejlepší boty pro motorkáře

Abyste mohli s motocyklem manévrovat přesně, vyváženě a ovladatelně, potřebujete správné obutí, které vám nebude překážet v jízdě. Zajímá vás, jaké boty na motorku budou fungovat nejlépe? Nebo možná chcete vědět, jestli je jízda ve sportovní obuvi dobrý nápad? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v našem průvodci.

  • 2023-05-22

Vybíráme perfektní boty na pouť

Plánujete pouť a přemýšlíte, jaké boty vám umožní bezbolestně překonat dlouhé vzdálenosti? Jste na správném místě! V tomto návodu jsme shromáždili všechny nejcennější tipy na boty na pouť. Seznamte se s našimi doporučeními a vyrazte na cestu!