Články

  • 2022-09-27

Hrají: slušné boty. Víme, jak je poznat!

Nákup bot je docela nákladný. Pokud chcete, aby vám sloužily roky, určitě vybírejte kvalitní obuv. Zajímá vás, jaké aspekty dělají boty slušnými? Abyste se vyhnuli nehodám a špatně utraceným penězům, přečtěte si náš článek, který vám pomůže identifikovat odolné boty.

  • 2022-09-27

Jak rychle sladit boty ke každému outfitu? Naučte se osvědčené triky!

Dobře padnoucí boty ke zbytku outfitu jsou nezbytné, pokud chcete vypadat výhodně. Cítíte se zahlceni výběrem perfektního páru bot? Naštěstí existuje pár osvědčených triků, které vám tento úkol mohou usnadnit, než jste si původně mysleli. Shromáždili jsme je v našem průvodci.

  • 2022-09-26

Nejmódnější dámské boty na podzim

Přemýšlíte, jaké boty se budou hodit k podzimním stylizacím? Hledáte perfektní boty, které budete nosit, když venku prší a fouká? Bez ohledu na to, zda oceňujete klasická řešení nebo rádi sledujete nejmódnější trendy, s naším průvodcem si jistě najdete něco pro sebe.

  • 2022-09-26

Jak nepřeplatit boty? 8 efektivních způsobů, jak ušetřit skutečné peníze

Hledáte úspory v době krize? Zajímá vás, co ještě můžete udělat, abyste snížili své výdaje? Rozumné a promyšlené nakupování je jedním z účinných způsobů, jak bojovat se štíhlým rozpočtem domácnosti. V případě bot se věc trochu zkomplikuje. I když vás móda nebaví a nepotřebujete nejnovější modely bot, určitě je musíte jednou za čas vyměnit. Zjistěte, jak to dělat moudře.

  • 2022-09-26

Hrají: turistické boty pro něj a pro ni

Turistické boty jsou nezbytným prvkem zimního oblečení pro lidi, kteří si cení nesrovnatelného pohodlí. Ať už se chystáte na procházku se psem nebo plánujete delší túru, tyto boty jsou pro vás jako stvořené. Turistické boty však nejsou vyhrazeny pouze turistům. Úspěšně je můžete nosit každý den! Podívejte se, jak je upravit.

  • 2022-09-23

Pohodlné a ženské. Objevte naše oblíbené modely plochých bot k sukni a šatům

Tuto sezónu se zaměřujeme na pohodlná řešení! Naštěstí jde pohodlí ruku v ruce se stylovým konečným výsledkem. Pokud nechcete slevit z pohodlí nebo ženského vzhledu, zvolte ploché boty k sukni a šatům. Boty s plochou podrážkou budou fungovat v teplých i chladných dnech a zajistí vašim nohám pocit pohodlí, které si zaslouží.

  • 2022-09-23

Dámský oblek nejen do kanceláře. Radíme, jaké boty mu sedí

V poslední době jsou velmi oblíbené dámské obleky. Mnoho žen je nosí nejen do kanceláře, ale i na různé typy akcí – svatby, afterparty, křtiny. Dámské obleky nemusí být pouze prvkem elegantního stylingu. Lze je s úspěchem nosit i na denní bázi. Zajímá vás, jaké boty se hodí k ženskému obleku? Skvěle jste se trefili!

  • 2022-09-23

Dívčí, rockový styl, nebo třeba kovbojský styl? Boty volíme k bílým šatům

Nošení bílých šatů není vyhrazeno jen nevěstám! Tato klasická barva je ideální jak pro každodenní použití, tak pro větší akce. Jediné, co potřebujete, jsou správně vybrané doplňky. Poradíme, jaké boty se hodí k bílým šatům stylizovaným na různé způsoby.

  • 2022-09-22

Boty na zimu - módní, teplé a pohodlné. Přehled našich oblíbených modelů

Boty jsou skvělou volbou do zimního špatného počasí. Univerzální střih, nesporné pohodlí a všestrannost jsou jen některé z aspektů, pro které je tak milujeme. Přemýšlíte, které modely jsou tuto sezónu nejmódnější a s čím je nosit? Připravili jsme přehled, kde všechny tyto informace najdete.

  • 2022-09-21

Vybíráme zimní běžecké boty

Rádi běháte? Nedovolte, aby vás v této fyzické aktivitě zastavila nadcházející zima. Pořiďte si termoprádlo a vhodný pár bot, které vám poskytnou potřebnou ochranu před mrazem a nepřízní počasí. Zde je několik tipů, na co si dát pozor při nákupu zimní běžecké obuvi.