Články

  • 2023-01-30

KeeShoes New Arrivals Guide za leden

Jako každý měsíc jsme v našem internetovém obchodě představili spoustu novinek, které poslouží jak na denní bázi, tak i při slavnostnějších příležitostech. U nás nemusíte volit mezi cenou a kvalitou, protože dokazujeme, že oba aspekty mohou jít ruku v ruce. Podívejte se, jaké novinky se objevily v lednu v obchodě KeeShoes.

  • 2023-01-30

Dámský overal ve vašem stylu. Zkontrolujte, které boty se k tomu hodí

Kombinézy mají mnoho příznivců. I když použití toalety v nich může být trochu nepohodlné, jsou výborným výchozím bodem pro vytvoření originální stylizace bez větší námahy. Dají se nosit jak na den, tak na formálnější příležitosti vyžadující elegantní outfit a pokaždé vypadají fenomenálně. Inspirujte se a zjistěte, které boty se budou nejlépe hodit ke kombinéze.

  • 2023-01-29

Sny a pověry o botách. Vysvětlujeme jejich význam!

Boty jsou mnohem víc než jen ochrana nohou a nástroj, který vám umožní efektivně se pohybovat z místa na místo. Po staletí někteří lidé věřili, že mohou poskytnout cenná vodítka o osobnosti a charakteru někoho jiného. Zajímá vás, zda mají sny o botách nějaký význam? Nebo možná chcete znát nejoblíbenější pověry o botách? Jste na správném místě!

  • 2023-01-29

5 osvědčených triků, jak udržet boty dlouho jako nové

Ať už jsou to levné tenisky, které nosíte na procházce se psem, nebo špičkové podpatky, které stojí jmění, každá bota si zaslouží zvláštní zacházení. Pokud chcete, aby vaše oblíbená obuv zaujala svým dokonalým vzhledem po dlouhou dobu, jste na správném místě. Připravili jsme několik osvědčených metod, jak udržet boty jako nové po dlouhou dobu.

  • 2023-01-27

Vybíráme bojové boty. Být inspirován!

Cargo kalhoty jsou kalhoty, které milují nejen muži. Jejich ležérní vzhled v kombinaci s extrémně módním střihem z nich dělá skvělou alternativu ke klasickým džínům na několik sezón. Jsou praktické, pohodlné a natolik univerzální, že je snadno zkombinujete s různými modely bot – od těžkých kozaček až po ženské sandály na špendlíku. Hledáte inspiraci? Jste na správném místě!

  • 2023-01-27

Hrají: plesové boty pro něj

Ples se rychle blíží. Oblek je vybrán, polonéza nacvičená na maximum, květiny pro druhou polovinu objednané a vy stále přemýšlíte, jaké boty si v tento výjimečný den vzít? Přestože se v případě maturantů tento úkol nezdá příliš složitý, mohou se objevit určité pochybnosti. Rádi je vyřešíme!

  • 2023-01-27

Hrají: plesové boty pro ni

Plesová sezóna je v plném proudu a vy jste stále nenašli ideální plesové boty? Naštěstí víme, jak to napravit. Připravili jsme průvodce, který vám pomůže snadno sladit boty k vašemu plesovému outfitu a také se naučíte, jak protančit celou noc, aniž byste si stěžovali na bolesti nohou. Pracovat!

  • 2023-01-26

Kdo je na cestě, to... lyžuje, aneb vybereme ty nejlepší lyžařské boty

Nákup lyžařských bot je velká investice. Pokud chcete, aby vás jednou zakoupené boty provázely na sjezdovkách několik let a poskytovaly vám maximální pohodlí a skvělou zábavu, věnujte pozornost několika důležitým aspektům. Díky tomu budete moci trávit čas aktivně obklopeni malebnými zimními výhledy. Zájem?

  • 2023-01-21

Vybíráme boty pro seniory. Zkontrolujte, na co si dát pozor

Bez ohledu na to, zda jste méně či více aktivní senior, správně vybraná obuv je základem vaší bezpečnosti. Nošení nesprávné obuvi navíc znepříjemňuje pohyb, a proto mnoho seniorů upouští od chůze prospěšné pro jejich pohodu. Podívejte se, jak tomu předcházet a jak vybírat boty pro staršího člověka.

  • 2023-01-18

Hrají: boty pro společenský tanec. Zkontrolujte, čemu byste měli věnovat pozornost

Přihlásili jste se na lekce společenských tanců a jde vám to, ale výběr správných bot je pro vás trochu zatěžující? Přemýšlíte, jestli bude dobrým řešením tanec ve vašich oblíbených pohodlných botách, které nosíte každý den? Dovolte nám rozptýlit vaše pochybnosti o tanečních botách a říct vám, co hledat.