Články

  • 2022-05-26

Jak si objednat boty online, abyste se vyhnuli zklamání?

Online nakupování je darem z nebes pro lidi, kteří nemají čas, neradi nakupují nebo chtějí jen větší výběr. Ačkoli na tom obvykle není nic zvlášť obtížného, ​​nákup bot online může způsobit několik problémů. Poradíme, na co si dát pozor a jakých chyb se při nákupu bot přes internet vyvarovat.

  • 2022-05-25

Základy podzimní obuvi

Podzimní čas má svá pravidla. Slunečné dny střídají vydatné deště a letní outfity nahrazují boty do deště a pláštěnky. Připravte se na nadcházející podzim, začněte výběrem správné obuvi. Správné boty jsou totiž jedním z nejdůležitějších kousků oblečení, které vás pohodlně a stylově dovedou do cíle, ať už je počasí jakékoli.

  • 2022-05-23

Každý den vybíráme ty nejpohodlnější dámské boty

Ženy milují vypadat dobře. Pečlivě ušité stylizace, precizně vybrané šperky a další detaily však nejsou všechno. Neméně důležité jsou boty, které vám sebevědomí dokážou dodat nebo účinně ubrat, zvláště když jsou nepohodlné a způsobují kulhání. Poradíme, jaké dámské boty vám poskytnou stylově nesrovnatelný komfort.

  • 2022-05-23

Každý den vybíráme ty nejpohodlnější pánské boty

Čeká vás dlouhý den v práci, vyřizování pochůzek ve městě, pivko s kamarády nebo třeba rande s přítelkyní? Bez ohledu na vaše plány se chcete každý den cítit pohodlně. Poradíme, jaké pánské boty budou nejlepší pro každodenní nošení. Psst! Pohodlí může jít ruku v ruce s dobrým stylem!

  • 2022-05-22

Kombinace pohodlí a elegance. Navrhujeme, k čemu nosit jazzové boty

Jazzové boty jsou synonymem pohodlí ve stylu. Tyto šněrovací boty se vyznačují plochým podpatkem, kulatou špičkou a jedinečnou elegancí. Přestože se dříve nosily pouze k tanci, dnes úspěšně doplňují styl mnoha žen. Poradíme vám, s čím obléknout jazzové tuniky, abyste zapůsobili skvělým vzhledem.

  • 2022-05-20

Být inspirován! Nejzajímavější styly s botami a džíny

Chystáte se na rande, do kanceláře, na hudební festival nebo setkání s přáteli? Bez ohledu na vaše plány můžete trávit čas zábavou, aniž byste se museli starat o to, co si vezmete na sebe. Jednou z klasických kombinací, která se bude hodit téměř pro každou příležitost, jsou kozačky a džíny. Být inspirován!

  • 2022-05-20

Jaké boty nosit k džínům a bundám?

Džíny a sako jsou spolehlivou kombinací, která se bude skvěle hodit na méně formální příležitosti. Ženy i muži je rádi nosí do kanceláře, na procházku nebo na rande. Poradíme, jaká obuv se k této sadě hodí bez ohledu na okolnosti.

  • 2022-05-20

Vybíráme perfektní boty na turistiku do hor

Boty pro turistiku v horách musí splňovat několik důležitých požadavků. Za prvé by měly být stabilní a poskytovat nohám dostatečnou oporu. Za druhé, musí být velmi pohodlné, aby vám umožnily pohodlně chodit po sjezdovkách. Kromě funkčnosti by měly jen dobře vypadat. Poradíme, na co si dát pozor při výběru zimní obuvi na horskou turistiku.

  • 2022-05-19

Jakou kancelářskou obuv si vybrat? Průvodce pro stylovou podnikatelku

Výběr obuvi do kanceláře může být docela problém. Dlouhé hodiny strávené na nohou mohou být bolestí, zvláště když obuv není správně nasazená. Naštěstí profesionální vzhled může jít ruku v ruce s pohodlím. Poradíme, jaké boty se budou hodit do kanceláře.

  • 2022-05-18

Hrají: Boty a sukně. Být inspirován!

Praktické, pohodlné, univerzální a nesrovnatelně stylové. To jsou boty! Tyto boty se hodí téměř ke všemu. Na rozdíl od zdání se při výběru outfitu nemusíte omezovat jen na džíny nebo legíny. Kozačky také perfektně ladí se sukní. Radíme, na co stojí za to dát pozor, abyste vypadali božsky bez ohledu na příležitost.