Články

  • 2021-04-19

Které boty se k letním šatům hodí? Doporučujeme!

Zvýšení teploty a dlouhé slunečné dny znamenají, že jsme rádi, že silné svetry a džíny vyměňujeme za vzdušné, pohodlné, letní šaty. Díky nim můžeme snadno zobrazit hodnoty naší postavy a užít si lehkosti a mimořádného pohodlí. Jaké boty si mám vybrat k letním šatům? Podívejte se na naše inspirace.

  • 2021-04-03

Boty na svatbu a svatební hostinu - sandály, vysoké podpatky nebo lodičky? Který model obuvi zvolit?

Boty na svatbu jsou jedním z klíčových prvků stylingu. Bez ohledu na to, zda jste nevěsta nebo některý z pozvaných hostů - vhodně vybrané boty zajistí skvělou zábavu až do rána. Který model obuvi byste si měli vybrat? Sandály, lodičky nebo třeba klasické vysoké podpatky? Jaké úvahy byste měli vzít v úvahu při nákupu obuvi pro svatební obřad a hostinu? Podívejte se na naše tipy.

  • 2021-04-03

Které boty se k džínám hodí? Podívejte se na naše návrhy!

Pokud jsou džíny vaším oblíbeným kouskem oblečení, rádi využíváte jejich všestrannost a zároveň si rádi hrajete s módou a měníte styl stylingu podle příležitosti a nálady, pak je tento článek pro vás! Už se nemusíte divit, jaké boty ladí s vašimi oblíbenými džíny. Podívejte se na naše návrhy!

  • 2021-04-03

Jak bezpečně a efektivně čistit semišové boty?

Semišové boty se díky své mimořádné pružnosti snadno přizpůsobí tvaru nohou, což z nich dělá extrémně pohodlnou obuv. Díky matnému designu se tento typ obuvi perfektně hodí nejen k každodenním stylizacím, ale také k formálnějším nebo formálnějším, ale vzhledem k jejich charakteristickému materiálu je třeba věnovat mnohem větší pozornost čistotě a správné ochraně obuvi před obtížnými povětrnostní podmínky.

  • 2021-03-29

Zápach z bot?

Objevte 10 účinných způsobů, jak vyrobit páchnoucí boty!

  • 2021-03-28

Které boty a doplňky se k červeným šatům hodí?

Podívejte se na to a vypadejte stylově!

  • 2021-01-10

Dětské boty

Rádi oblékáme děti stylově a dáváme pozor na detaily. Mají velký estetický a vizuální význam.

  • 2021-01-10

Boty na učení chůze

Malé nožičky cestují po světě a poznávají to prostřednictvím dotyků. Je to nesmírně důležitá smyslová zkušenost a dává dítěti spoustu zábavy.

  • 2021-01-09

Školní obuv

Když dokončujeme školní výbavu pro batole, myslíme na mnoho detailů. Chceme dítěti poskytnout vše, co je pohodlné, kvalitní a praktické.

  • 2021-01-09

Pantofle pro děti

Batoľata milují běh naboso a tímto způsobem prozkoumávají svět. Je to skvělý zdroj podnětů a smyslových vjemů.