Je třeba si uvědomit, že dětské boty hrají důležité funkce při správném vývoji dítěte. Umožňují nejen pohodlný pohyb, ale také podporu různých konstrukcí nohou pro lepší výkon. Kvůli zdraví dětských nohou jsme vytvořili samostatné oddělení, ve kterém prezentujeme profylaktickou obuv pro děti, vytvořenou ve spolupráci se zkušenými dětskými návrháři obuvi a odborníky v oblasti ortopedie. Takové boty doporučujeme nosit dětem se zdravými nohami, aby se zabránilo vzniku vad nohou. Mohou také doplnit léčbu a podporu rehabilitace.

Máme možnost nabízet obuv renomované značky Bartek - profylaktické boty a profylaktické sandály, které jsou k dispozici ve výjimečně stylových provedeních. Bartek je polská firma, která byla postavena na péči o zdraví, správný vývoj a pohodlí dítěte, což potvrzuje certifikát Healthy Foot, který charakterizuje obuv této značky. Profylaktická obuv navržená pro děti je zcela bezpečná pro dětský osteoartikulární svalový systém. Z hlediska ortopedie je obzvláště vhodné doporučit boty jak pro malé děti, tak pro teenagery. Naše sortiment preventivní obuvi pro děti je kombinací módního stylu, správné konstrukce a moderních technologických řešení. V zájmu vysokého standardu tohoto typu obuvi jsou všechny modely vyrobeny z přírodní kůže nebo komponenty vynikající kvality. Profylaktická obuv pro děti může být rozpoznávána charakteristickou strukturou, která se skládá hlavně z vysokého horní části, ztužené paty a elastické podešve. Kromě toho mají takové boty měkký vnitřek, který chrání proti oděru. Profylaktická dětská obuv je dokonale tvarovaná, díky čemuž je noha v správné poloze. Pro ještě lepší efekt správné nohy, i při fyzické aktivitě se používá uzávěr na suchý zip, což je také skvělá pomoc pro dítě a rodiče při každodenním spěchu.

V našem obchodě si můžete objednat profylaktické boty pro děti, jejichž použití přináší skutečné výhody. Takové boty zabraňují výskytu funkčních defektů dolních končetin u dětí a dospívajících - valgusové nohy, ploché nohy, pazousty prstů apod. Módní profylaktické boty pro děti jsou ochotně noseny i těmi nejnáročnějšími dětmi i staršími dětmi. Zdravé boty se zajímavým šitím nebo aplikacemi se nebudou stydět za žádnou dívku nebo chlapečku.