Inblu - trochu slunné Itálie na polských ulicích

Inblu je italská společnost, která zahájila svou historii obuví v 70. letech 20. století výrobou podpatků a podešví. Díky zkušenostem s výrobou těchto prvků Inblu boty vyniknout na trhu s mimořádně dobře profilovanými podrážkami. Značka se snaží splnit očekávání svých zákazníků, nabízí módní design a moderní styly svých bot. Inblu je perfektní značka pro lidi, kteří ocení pohodlí a styl za dostupnou cenu.

Sandály Inblu - italský design za dostupnou cenu

Společnost Inblu je známá především výrobou vysoce kvalitních letních bot: žabek, žabek a sandálů. Jednoduchost a pohodlí při každodenním používání - tyto priority vedly italské návrháře při vytváření obuvi Inblu.

Dámské boty Inblu - lehkost a pohodlí

Můžeme najít v nabídce společnosti žabky Inblu vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, který umožňuje výrobu lehké a pohodlné obuvi. Jednoduchost designů vám umožňuje snadno přizpůsobit boty mnoha stylům. Sandály Inblu Jsou ideální pro letní procházky nebo příležitostné rodinné akce v lůně přírody. Na druhou stranu jsou žabky ideální volbou na pláž nebo k bazénu, kde se počítá s pohodlím a pohodlím. Obuv Ženy Inblu je ideální pro ženy, které si vybírají pohodlné a dostupné boty.

Pánské boty Inblu - pohodlí a perfektní profil

Italská společnost také pamatuje na potřeby mužů, kteří najdou možnosti pro léto, které jsou pro ně ideální. Žabky Inblu je pohodlná obuv, dobře tvarovaná a přizpůsobená mužskýj nohy. Můžete také vystoupit z nabídky Inblu pantoflekteré vám umožní užít si pohodlí také v soukromí vašich čtyř rohů. Jsou ideální pro muže, kteří se zaměřují na pohodlí v každé situaci.

Inblu boty - obuv pro náročné zákazníky

Mnoho lidí dává přednost vzhledu obuvi před pohodlím. Mezitím může být důsledkem nošení nepohodlných a nezdravých bot na nohy například halux. Tvůrci obuvi Inblu nezapomínají na zdraví svých zákazníků. Obuv italské společnosti se doporučuje lidem, kteří mohou být vystaveni příčným nebo podélným plochým chodidlům. Díky speciálně profilované stélce se boty přizpůsobí přirozenému, fyziologickému tvaru chodidla.

Několik zajímavých faktů o společnosti a botách Inblu

Značka Inblu je průkopníkem v používání moderní výrobní metody CHIPS - jinak známé jako vstřikování. Tato metoda umožňuje spojení svršku, podšívky a podešve bez použití lepidla nebo jiných lepicích produktů. Inblu používá na výrobu obuvi polyuretan, který zajišťuje vysokou pružnost obuvi. Inovativní výrobní myšlenka a nová montážní technologie umožnily italské společnosti prorazit na světovém trhu.

Inblu je společnost, která se aktivně stará o přírodní prostředí a šetří energii. Odpovědné kroky společnosti Inblu charakterizuje používání inovativních technologií založených na obnovitelných zdrojích energie a oddanost přírodnímu prostředí.

Pokud vsadíte na zdravou a pohodlnou obuv, určitě se podívejte na nabídku značky Inblu!