Výrobci
4F Abloom Aclys Adanex Adidas Aeros Aloeloe American Club Anabelle Anesia Paris Angello Anis Antylopa Aqua-Speed Arka Arrigo Bello Asics Atletico Ax Boxing B.one Badura Balada Bartek Bartuś Befado Bella Paris Bello Star Best Shoes Bestelle Big Star Bona ButyModne CABIN COLORFUL Caprice Caterpillar Ch. Creation Chc Shoes Christine Cink Me Clowse Cm Paris Comer Converse Corina DK Daniel Daszyński Demar Diamantique EXQUILY Edeo Eksbut Emaks Encor Erynn Escott Espinto Evento Fama Fila Filippo Flyfor Forever Folie GUAPISSIMA Gamis Gianmarko Givova Gogo Goodin Gregors Grisport Groto Gogo Haner Helly Hansen Hengst Hugotti Ideal Shoes Inblu Inna marka Inny Ipanema J. Star JESSI JESSY ROSS Janessa Joma Jumex Kaniowski Kappa Kayla Kayla Shoes Kazkobut Korda Kotyl Kylie Lacoste Laura Mode Lee Cooper Lily Shoes Lovery Lucky Shoes Mannika Marco Marquiiz Marquiz Mazaro Mazurek McArthur McKey Mckeylor Mido Miko Miss Laura Mizuno Mojo Moskała Mttrek Mulanka Muto N/M Naszbut Native Nessi New Age New Balance New Tlck Neścior Nike Nike Jordan Nikopol Nio Nio Original Walkman Shoes Outhorn Pees Pilpol Primavera Puma Queen Vivi Queentina RTX WALK Rapter Reebok Ren But Renda Rider Riko Rucanor S. BARSKI SDS SHELOVET Sabatina Sagan Sala Seastar Sergio Leone Sixth Sense Skechers Small Swan Solo Speedo Sport Sprandi Super Me Super Mode Sweet Shoes Szydłowski Timberland Tina&Co Top Shoes Tullo Tur Under Armour Vans Vgy Max Via-Nova Vices Vices New Collection Vinceza W. Potocki Weide Wilady Yes Mile Zarro foreverfolie

Daszyński boty

199,00 zł
139,30 zł
37 38 39 40
199,00 zł
139,30 zł
36 37 38 39
169,00 zł
118,30 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
179,00 zł
125,30 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
169,00 zł
118,30 zł
37 38 40
199,00 zł
139,30 zł
36 37 38 39 40
199,00 zł
139,30 zł
36 37 38 39 40
199,00 zł
139,30 zł
36 37 38 39
179,00 zł
125,30 zł
37 38 39 40
229,00 zł
160,30 zł
36 37 38 39 41
169,00 zł
92,95 zł
36 37 38 39 40
99,00 zł
79,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
149,00 zł
81,95 zł
36 40
109,00 zł
79,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach

Daszyński je uznávaným výrobcem obuvi vytvořené pro ženy. Není to jen reklamní slogan, ale jedna z filozofií této obuvi. Vidíte to na první pohled, když se podíváte na některý z modelů podepsaných s touto polskou značkou. Styl, elegance, elegance, zajímavý vzhled, dobře vybírané barvy, zajímavé doplňky, pečlivé úpravy, stejně jako široká škála nabízených modelů - všechny tyto superlativy drobným způsobem popisují úplné vlastnosti nabídky.


Něco dobrého pro každou ženu


Bez ohledu na preference, každý zástupce krásného pohlaví v sortimentu s názvem Daszyński nalezne produkt, který splní její očekávání. Milovníci dlouhých bot budou určitě věnovat pozornost modelům bot a izolovaných bot. Příznivci lehké, krátké a pohodlné obuvi budou viset na balerínach a dámy, které se zaměřují na eleganci, budou kdykoliv v dosahu vkusných čerpadel a atraktivních bot na každém centimetru. S takovým sortimentem nebude žádná stylizace děsivá.


Materiály používané společností Daszyński


Forma obuvi je pouze jedna strana mince. Základem dobré pověsti značky je její výkon, který stojí na extrémně vysoké úrovni. Díky použití nejkvalitnějších materiálů z ekologické kožené řady. Díky tomuto řešení můžete uvést dvojitou přidanou hodnotu, která stojí za tím: za prvé, boty velmi kvalitní dosahují nohou zákazníka, dávají důvěru v každou situaci a zdůrazňují svůj dobrý vkus a styl, a za druhé, tato skutečnost má velký význam pro ekologii, protože omezuje fenomén používání přirozených zvířecích kůží kritizovaných mnoha lidmi. Má také jiný rozměr ve formě atraktivních cen, což je velmi výhodné z hlediska nabízené kvality.


Od návrhu po implementaci


Za každým modelem obuvi Daszyński je dobře promyšlený design, na základě kterého jsou vybrány konkrétní materiály, barevné a dokončovací řešení. Díky tomu má konečný efekt velký dojem a přitahuje zákazníky. To také znamená diverzifikaci nabídky, pokud jde o dostupnost modelů. Podívejme se na různé druhy nabízené boty.


boty


Tento typ obuvi je velmi vyhledávaný Pánem, zvláště když teplejší část roku se blíží ke konci a je třeba najít správnou obuv pro chladnější období. Nabídka Daszyński zahrnuje modely s nižší, stabilnější patou.


Barvení začíná černou, prochází světlejšími odstíny, šedou a tmavě béžovou. Taková paleta barev dokonale zapadá do oblečení, které byly vyrobeny v pozdním podzimu a v zimě. Zajímavým prvkem jsou dokončovací doplňky ve tvaru pásů ušitých v horní části boty a volné síťové vložky, doplněné šitím šňůry. Boty jsou ideální volbou i pro podzimní slamě, chrání nohy proti vlhkosti a nachlazení.


Izolované boty


Jedná se o druhý typ boty navržené pro použití v chladném počasí. Díky teplé a dobře izolované podšívce zajišťují udržení nohy při konstantní teplotě, což umožňuje pohodlný pohyb bez ohledu na vnější podmínky.

Upevnění pomocí posuvníku usnadňuje nasazení boty, dokonce i na nohou oblečená v ponožkách. Rovněž umožňuje přesné přilnutí boty, čímž se zabrání sklouznutí nohy a odření. Druhý zámek byl také použit pro dokončení druhé strany boty, která však má čistě dekorativní funkci. Komplement je kovový lesklý napa.


baletky


Daszyński také navrhuje něco pro jarní a letní období. Barevné baleríny v klasickém řezu se osvědčí v teplých dnech jak v kanceláři, tak při nakupování nebo relaxaci na louce.

Odolné tkaniny, příjemné dotykové polstrování a ergonomický řez zajišťují nohy pohodlí a jistotu při chůzi. Navíc posilování nosu snižuje riziko náhodného poškození boty a nárazů na prsty.


boty


Klasická položka v nabídce výrobce je raketoplán, který je určen pro tlumené a elegantnější stylizace. Klasický střih, vysoká a pevná podpatek a vysoká odolnost zajistí důvěru nositelů v každé situaci.


Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou obuvi Daszyński.