Daszyński je uznávaný výrobce obuvi vytvořené s ohledem na ženy. Nejde jen o reklamní slogan, ale o jednu z filozofií této obuvi. Můžete to vidět na první pohled, když se podíváte na některý z modelů podepsaných touto polskou značkou. Styl, elegance, elegance, zajímavý vzhled, dobře zvolené barvy, zajímavé doplňky, pečlivé povrchové úpravy a také široká škála modelů - všechny tyto superlativy jen mírně vystihují úplné vlastnosti nabídky.


Něco dobrého pro každou ženu


Bez ohledu na preference každý zástupce něžného pohlaví v sortimentu nesoucí jméno Daszyński najde produkt, který splní její očekávání. Milovníci dlouhých bot budou jistě věnovat pozornost modelům bot a zateplených bot. Příznivci lehké, krátké a pohodlné obuvi budou viset na baletkách a dámy zaměřené na eleganci vždy sáhnou po vkusu na každém centimetru raketoplány a atraktivní boty. Jakýkoli styl bude s takovým sortimentem snadný.


Materiály používané společností Daszyński


Forma obuvi je pouze jednou stranou mince. Základem dobrého názoru značky je jejich výkon, který je na extrémně vysoké úrovni. To vše díky použití nejkvalitnějších materiálů z řady ekologické kůže. Díky tomuto řešení je možné naznačit dvojitou přidanou hodnotu, která se za ním skrývá: za prvé, velmi kvalitní obuv jde do rukou, a ve skutečnosti do nohou spotřebitele, což dodává důvěru v každou situaci a zdůrazňuje jejich dobrý vkus a styl, a za druhé, tato skutečnost má pro ekologii velký význam, protože omezuje fenomén používání přírodních kůží získaných ze zvířat, který je kritizován mnoha lidmi. Má také další rozměr v podobě atraktivních cen, velmi příznivých z pohledu nabízené kvality.


Od návrhu po implementaci


Za každým modelem obuvi Daszyński je promyšlený design, na jehož základě jsou vybírány konkrétní materiálové, barevné a dokončovací řešení. Díky tomu působí výsledný efekt skvělým dojmem a přitahuje zákazníky. To se promítá také do diverzifikace nabídky z hlediska dostupnosti modelu. Pojďme se tedy podívat na různé nabízené druhy obuvi.


Boty


Tento typ obuvi je velmi vyhledávaný dámami, zvláště když se blíží konec teplejší části roku a je potřeba najít správnou obuv pro chladnější období. Nabídka Daszyński zahrnuje modely s nižším, stabilnějším podpatkem.


Barevné schéma začíná černou, prochází světlejšími odstíny, až po šedou a tmavě béžovou. Taková paleta barev bude dokonale ladit s oblečením oblečeným na konci podzimu a v zimě. Zajímavým prvkem jsou dokončovací doplňky v podobě pásků našitých na horní části boty a volnější, vsadky ze síťoviny, zakončené šňůrkovým prošíváním. Boty Jsou také ideální volbou do podzimního deště, protože chrání nohy před vlhkostí a chladem.


Boty izolovaný


Jedná se o druhý typ obuvi určené pro použití v chladném počasí. Díky teplejší a dobře izolační podšívce udržují nohu na konstantní teplotě, což umožňuje pohodlný pohyb bez ohledu na převládající vnější podmínky.

Zapínání na zip usnadňuje nazouvání obuvi, a to i na nohou s ponožkami. Umožňuje také přesné uchycení boty, čímž zabraňuje sklouznutí a odření nohy. K dokončení druhé strany bot byl také použit druhý zip, který je však čistě dekorativní. Je doplněn kovovým lesklým stisknutím tlačítka.


Baletky


Daszyński nabízí také něco pro jarní a letní sezónu. Vícebarevný Baletky v klasickém střihu se osvědčí v teplých dnech, jak v kanceláři, tak při nakupování nebo při relaxaci na louce.

Odolná tkanina, příjemná na dotek podšívka a ergonomický střih zajišťují chodidlům pohodlí a jistotu při chůzi. Zesílení nosu navíc snižuje riziko náhodného poškození obuvi a nárazů do prstů.


raketoplány


Klasickou položkou v nabídce výrobce jsou raketoplány, připravené na tlumenější, elegantní stylizace. Elegantní střih, vysoká a pevná pata a vysoká odolnost poskytnou uživatelům jistý krok v každé situaci.


Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou obuvi Daszyński.