Daszyński je uznávaným výrobcem obuvi vytvořené pro ženy. Není to jen reklamní slogan, ale jedna z filozofií této obuvi. Vidíte to na první pohled, když se podíváte na některý z modelů podepsaných s touto polskou značkou. Styl, elegance, elegance, zajímavý vzhled, dobře vybírané barvy, zajímavé doplňky, pečlivé úpravy, stejně jako široká škála nabízených modelů - všechny tyto superlativy drobným způsobem popisují úplné vlastnosti nabídky.


Něco dobrého pro každou ženu


Bez ohledu na preference najde každá zástupkyně spravedlivého pohlaví v sortimentu nesoucím jméno Daszyński produkt, který splní její očekávání. Milovníci dlouhých bot jistě věnují pozornost modelům bot a zatepleným botám. Příznivci lehké, krátké a pohodlné obuvi upoutají pozornost na balerínkách a dámy zaměřené na eleganci vždy sáhnou po vkusné v každém centimetru raketoplány a atraktivní boty. Žádný styl nebude s takovým sortimentem děsivý.


Materiály používané společností Daszyński


Forma obuvi je pouze jedna strana mince. Základem dobré pověsti značky je její výkon, který stojí na extrémně vysoké úrovni. Díky použití nejkvalitnějších materiálů z ekologické kožené řady. Díky tomuto řešení můžete uvést dvojitou přidanou hodnotu, která stojí za tím: za prvé, boty velmi kvalitní dosahují nohou zákazníka, dávají důvěru v každou situaci a zdůrazňují svůj dobrý vkus a styl, a za druhé, tato skutečnost má velký význam pro ekologii, protože omezuje fenomén používání přirozených zvířecích kůží kritizovaných mnoha lidmi. Má také jiný rozměr ve formě atraktivních cen, což je velmi výhodné z hlediska nabízené kvality.


Od návrhu po implementaci


Za každým modelem obuvi Daszyński je dobře promyšlený design, na základě kterého jsou vybrány konkrétní materiály, barevné a dokončovací řešení. Díky tomu má konečný efekt velký dojem a přitahuje zákazníky. To také znamená diverzifikaci nabídky, pokud jde o dostupnost modelů. Podívejme se na různé druhy nabízené boty.


boty


Tento typ obuvi je velmi vyhledávaný Pánem, zvláště když teplejší část roku se blíží ke konci a je třeba najít správnou obuv pro chladnější období. Nabídka Daszyński zahrnuje modely s nižší, stabilnější patou.


Barevné schéma začíná černou, která prochází světlejšími odstíny až po šedou a tmavě béžovou. Taková barevná paleta bude dokonale odpovídat oblečení oblečenému na konci podzimu a zimy. Zajímavým prvkem jsou dokončovací doplňky v podobě řemínků našitých na horní části boty a volnější, síťované vložky, zakončené šňůrkovým prošíváním. boty Jsou také ideální volbou pro podzimní déšť, protože chrání nohy před vlhkostí a chladem.


boty teplý


Jedná se o druhý typ boty navržené pro použití v chladném počasí. Díky teplé a dobře izolované podšívce zajišťují udržení nohy při konstantní teplotě, což umožňuje pohodlný pohyb bez ohledu na vnější podmínky.

Upevnění pomocí posuvníku usnadňuje nasazení boty, dokonce i na nohou oblečená v ponožkách. Rovněž umožňuje přesné přilnutí boty, čímž se zabrání sklouznutí nohy a odření. Druhý zámek byl také použit pro dokončení druhé strany boty, která však má čistě dekorativní funkci. Komplement je kovový lesklý napa.


baletky


Daszyński také nabízí něco pro jarní a letní sezónu. Vícebarevný baletky v klasickém střihu se osvědčí v teplých dnech, ať už v kanceláři, při nakupování nebo relaxaci na louce.

Odolné tkaniny, příjemné dotykové polstrování a ergonomický řez zajišťují nohy pohodlí a jistotu při chůzi. Navíc posilování nosu snižuje riziko náhodného poškození boty a nárazů na prsty.


raketoplány


Klasickou položkou v nabídce výrobce jsou raketoplány, připravený na tlumenější, elegantní stylizace. Elegantní střih, vysoký a pevný podpatek a vysoká odolnost poskytnou uživatelům sebevědomý krok v každé situaci.


Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou obuvi Daszyński.