Vybíráme boty na pláž a k bazénu


Konec května je poslední výzvou k hledání bot na letošní svátky. Pokud je plánujete strávit u bazénu nebo na pláži, jste na správném místě. V tomto článku jsme shromáždili ty nejcennější tipy, které vám pomohou se správným výběrem. Být inspirován!

Svátky 3, 2, 1…

Je čas začít odpočítávání do prázdnin! Pokud se nemůžete dočkat prázdnin, určitě se již nyní připravte na nadcházející výlety. Chystáte se na pláž nebo koupaliště a přemýšlíte, jaké boty si vzít s sebou a na co si dát při jejich nákupu pozor? Jste na správném místě! Vše, co potřebujete vědět o plážových a bazénových botách, se dozvíte v tomto článku. Pracovat!

Chraňte své nohy na dovolené

Ať už míříte na pláž nebo do bazénu, vaše nohy jsou vystaveny mnoha nebezpečím. K jejich ochraně před kožním onemocněním nebo kusy skla pokrytými pískem je nutné nosit vhodnou obuv. Prozradíme vám, které funkce stojí za zvážení, abyste si užili maximální pohodlí a ničím nerušenou bezpečnost.

Za prvé, svoboda

Prázdniny jsou obdobím, kdy svoboda hraje první housle. Při cestě k vodě proto nenoste boty, které by vám mohly bránit v samovolném vběhnutí do moře nebo skoku do bazénu. 

Vzdejte se všech druhů zapínání a vázání ve prospěch nazouvacích žabek nebo žabek. Díky tomu bude jejich nasazování i svlékání snadné, rychlé a příjemné a vy se tak budete moci bez problémů věnovat realizaci svých plánů.

Pamatujte, že boty k bazénu i na pláž musí být pohodlné, abyste si dovolenou na dovolené užili na maximum. Zvláštní pozornost věnujte výběru velikosti a nepřistupujte na kompromisy. Pokud si chcete koupit žabky, podívejte se na rozhraní. Nikde by nemělo být žádné zjevné lepení, které by mohlo způsobit tření a bolest.

Za druhé, voděodolné

Boty, které přijdou do kontaktu s mokrýma nohama, by měly být voděodolné. V opačném případě se mohou lepidla poškodit a vaše dovolenková obuv se rozpadne na kusy. Abyste se tomuto scénáři vyhnuli, zvolte šité boty nebo volte obuv se zvýšenou voděodolností. Hitem budou klasické bazénové žabky, které jsou určeny pro kontakt s vodou.

Za třetí, trakce

Zejména na koupališti nebo v aquaparku může být podlaha velmi kluzká, což vede k nehodám. Pokud nechcete, aby vám velkolepý podzim zničil sny o vydařené dovolené, určitě volte boty s protiskluzovou podrážkou. Díky tomu se nebudete muset bát zlomeniny nohy nebo vyvrtnutého kotníku, které vám překazí plány na dovolenou.

Na co si ještě dát pozor při nákupu plážových a bazénových bot?

Boty na pláž a k bazénu by měly především plnit své funkce, a tedy chránit nohy, poskytovat jim maximální volnost a přilnavost. Naštěstí funkčnost může jít ruku v ruce se skvělým vzhledem a při výběru bot na pláž nebo k bazénu se nemusíte vzdávat božského konečného výsledku.

Chcete-li nohy opticky prodloužit, zvolte modely obuvi v odstínu podobném vaší pleti. Chcete zvýraznit své sváteční opálení? Použijte k tomu bílé chlopně. Pokud chcete, aby vaše nohy vypadaly opravdu úžasně, můžete zvolit podpatky na klínku. Pamatujte však na protiskluzovou podrážku.

Kde koupit perfektní plážovou a bazénovou obuv?

Přemýšlíte, kde najít perfektní plážové nebo bazénové boty? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá! V našem internetovém obchodě na Vás čeká široký výběr žabek, žabek a další obuvi na nadcházející svátky. Abychom vám to usnadnili, sesbírali jsme naše oblíbené modely, které budou fungovat i pro ty nejnáročnější lidi. 

Co takhle klasika žabky od 4F v módním odstínu špinavé růžové? Zamilujete si je pro profilovanou stélku a lehkou podrážku z inovativní EVA pěny. Pro milovníky těch nejžhavějších trendů také doporučujeme průhledné klapky se zelenými doplňky, které jsou extrémně lehké a pohodlné, díky kterým složí zkoušku jak na vodě, tak každý den.

Potěší vás podobnou funkčností a bezvadným vzhledem gumové chlopně s přezkami. Díky nastavitelným popruhům je snadno přizpůsobíte šířce nohou a dopřejete si tak maximální pohodlí po celý den.

Pro muže doporučujeme pohodlné japonskýa které jsou mimořádně univerzální a všestranné, díky čemuž se perfektně hodí nejen u vody, ale i při každodenních procházkách. Hledáte možnosti s mladistvou atmosférou? Vyberte si speciálně profilované, bílé pantofle od Big Star

Dětské pantofle s káčátky je úspěšnou investicí pro každého rodiče, kterému záleží na pohodlí svého dítěte. Kromě protiskluzové podrážky se speciálně navrženými prohlubněmi tyto boty zaujmou svými vlastními design.

Jsou perfektní i pro ty nejmenší bazénové teniskyvyrobeno z pružného pryžového materiálu. Díky originálnímu designu svršku lze tyto boty nosit nejen k vodě, ale i na denní bázi a poskytují vašemu dítěti pohodlí, které si zaslouží. Psst! Tyto boty se extrémně snadno udržují.