Typ paty
Výrobci
4F Abloom Aclys Adanex Adidas Aeros Aloeloe American Club Anabelle Anesia Paris Angello Anis Antylopa Aqua-Speed Arka Arrigo Bello Asics Atletico Ax Boxing B.one BLESS Badoxx Badura Balada Bartek Bartuś Befado Bella Paris Bello Star Best Shoes Bestelle Big Star Bona ButyModne CABIN Caprice Caterpillar Ch. Creation Christine Cink Me Clowse Cm Paris Comer Converse Corina DK Daniel Daszyński Demar Diamantique EXQUILY Edeo Eksbut Emaks Encor Erino Erynn Escott Espinto Evento Fila Filippo Flyfor Forever Folie GOLL GUAPISSIMA Gamis Gianmarko Givova Gogo Goodin Gregors Grisport Groto Gogo Helly Hansen Hengst Hugotti Ideal Shoes Inblu Inna marka Inny Ipanema J. Star Janessa Joma Jumex Kaniowski Kappa Kayla Kayla Shoes Kazkobut Korda Kotyl Kylie Lacoste Laura Mode Lee Cooper Lily Shoes Lovery Lucky Shoes Mannika Marco Marquiiz Marquiz Mazaro Mazurek McArthur McKey Mckeylor Mido Miko Miss Miss Laura Mizuno Mojo Moskała Mttrek Mulanka Muto N/M Naszbut Native Nessi New Age New Balance New Tlck Neścior Nike Nike Jordan Nikopol Nio Nio Original Walkman Shoes Outhorn Pees Pilpol Poti Pati Primavera Puma Queen Vivi Queentina RTX WALK Rapter Reebok Ren But Renda Rider Riko Rucanor S. BARSKI SDS SHELOVET Sabatina Sagan Sala Salomon Seastar Sergio Leone Sixth Sense Skechers Small Swan Solo Speedo Sport Sprandi Super Me Super Mode Sweet Shoes Timberland Tina&Co Top Shoes Tullo Tur Ugg Under Armour Vans Vesuvio Vgy Max Via-Nova Vices Vices New Collection Vinceza W. Potocki Weide Wilady Yes Mile Zarro foreverfolie

Ren-But boty

239,00 zł
167,30 zł
20 21 22
199,00 zł
179,00 zł
20 21 22 23 24
229,00 zł
189,00 zł
26 27 28 29 30
209,00 zł
179,00 zł
20 21 23 24 25
269,00 zł
188,30 zł
26 27 28 29 30

Proč je dobré koupit Ren Shoes?

Strávíme většinu dne v botách. Proto je velmi důležité, aby obuv byla pohodlná, vyrobená z kvalitních, prodyšných materiálů a správně přizpůsobená nohám. To je zvláště důležité pro nejmladší děti, jejichž noha se právě tvoří. Navíc chceme, aby naše boty vypadaly dobře v každé situaci, bez ohledu na jejich preferovaný styl. Ren But boty splňovat všechny tyto požadavky, to je důvod, proč naši klienti dychtivě kupují je pro své děti.

Ren Boots - pevnost, pohodlí a styl

Dětské boty Ren But je to skvělá volba. Výrobce má modely pro každou sezónu a příležitosti: pantofle, boty, baletky, boty, sandály, boty, boty a tenisky. Dokonce i ta nejnáročnější maminka najde něco, co vyhovuje chuti a potřebám jejího dítěte.
Ren Boots jsou charakterizovány kvalitou zpracování, důrazem na detail dokončení a atraktivním designem. Zajímavé kombinace barev, veselé, ale nepříjemné Ren Ale dětská obuv dokonale se mísí s prakticky jakýmkoliv stylingem. Perfektně se hodí do každodenních setů s džíny, košile a mikiny. Budou dokonale doplňovat mírně šikovnější oblečení, jako jsou šaty nebo elegantní kalhoty a košile.

Co odlišuje Ren Shoes?

Obuv tohoto výrobce je charakterizována nejen pohodlností nošení a zajímavými vzory, které bude mít každé dítě rád. Dále byla věnována pozornost podpoře vývoje drobných sazeb. Ren Boots mají speciální konstrukci - vybavené tuhou patou, díky níž se patka batole drží dobře v botě a funguje správným způsobem. Obuv na nošení v chladnějších dnech - boty a boty mají horní část s optimální výškou, která chrání nohy dítěte před chladem a vlhkostí, aniž by ztuhly nohu a způsobily obtížné chodit, což je nesmírně důležité v případě, že se batolata učí dělat své první kroky.
Výrobce také postaral o potřeby mírně starších uživatelů. Většina modelů - oba pantofle, boty a boty - mají suché zipy. Díky tomu mohou dokonce i mladší děti snadno ovládat a sundat boty ve škole a dokonce i v mateřské škole.
Výjimečný komfort Dětská obuv Ren But je to také výsledek výrobce, který používá speciální profilovanou stélku a stélku vyrobenou z přírodní kůže. Má antibakteriální vlastnosti, díky čemuž naše dětská noha dokonce dýchá po několika hodinách chůze v obuvi. Je také třeba věnovat pozornost tomu, že boty Ren But mají značku "Zdravá noha", díky které si můžeme být jisti, že jsme pro naše děti zvolili to nejlepší.