Obuv Nikopol

Rádi bychom Vám představili sortiment obuvi Nikopol. Tento výrobce z Polska ocení spotřebitelé již řadu let a rok od roku má boty na rostoucím počtu nohou. Také v zahraničí, kde úspěšně soutěží na místním trhu.


Několik slov o značce Nikopol


To, co nejlépe charakterizuje výrobky této značky, jsou slova: kvalita, styl, elegance, trvanlivost. Tyto atributy mohou být přičítány každému páru obuvi Nikopol, bez výjimky a riziku, že to bude považováno za přehnané.


Nabídka našeho obchodu zahrnuje obuv od tohoto výrobce v několika typech. Z jeho katalogu jsme vybrali ty nejlepší pozice. Nejdříve jsou to: nízké boty, sportovní obuv, boty, zimní boty a trekkingová obuv. Všechna nejvyšší kvalita s atraktivním řezem, dokonalým zpracováním a vzhledem v souladu se současnými trendy. Důkazem toho je popularita, kterou zaznamenáváme ve vztahu k nákupu těchto produktů, který se každým dnem zvyšuje.


boty


Tento typ obuvi je nejvíce klasická položka. Modely vytvořené společností Nikopol jsou především vysoce kvalitní, což je zajištěno použitím přírodní kůže, která je vyrábí. Nabízené řezy začínají s typem formálního opotřebení a dokončují se modely nasycené mírně modernějším a lehším vzhledem.


Typy oblékání jsou také různé. Matte kožené boty jsou vhodné pro oficiální, ale tónovaný styl, který lze nazvat jemnou elegancí. Lesklé kožené boty byly vytvořeny pro lidi, kteří chtějí vypadat elegantně a současně také věnovat pozornost okolí. Zajímavou položkou jsou boty s kontrolovaným, modrým šitím, které jim dává modernitu a mladistvost, stejně jako lehké sportovní.


Je také třeba věnovat pozornost modelu vytvořenému pro letní čas. Speciální perforace na straně boty zajišťuje prodyšnost a pocit pohodlí, bez ohledu na teplotu. Navíc světlá barva pokožky snižuje fenomén obtížného ohřevu slunečním paprskem.


sportovní obuv


Společným znakem v sortimentu tohoto druhu obuvi z Nikopolu je pestřejší barva než v případě klasických obuvi, stejně jako méně formální řez. Nicméně v tomto případě se z nich vyráběla přírodní kůže - hladká, se strukturou a semišem.


Pokud jde o barvu, modely jsou založeny na použití odstínů černé nebo jasný kontrast zajímavých barev. Zvláštním barevným přízvukem je použití modrých šněrovinek, které představují mírnou poznámku dekadence k celkovému vzhledu. Na druhém místě, podle druhu obuvi, jsou řezy jasné rysy sportovních. Díky tomu jsou boty dokonale hodí pro volné styly.


Několik slov by mělo být také uvedeno o šití umístěném na vnější straně boty. Chcete-li je, vlákno konvergující s barvou pleti nebo kontrastní. V obou případech dává konzistentní dojem, dobře přizpůsobený celkovému vzhledu obuvi.


Zimní boty


Tento typ obuvi je rozšířením myšlenky brožů, tedy elegance podporované komfortem. S tímto rozdílem byly však připraveny na chladnější část roku, lemovaly interiér příjemným oteplovacím materiálem. Dosažení kotníku zajišťují pokrytí nejen chodidla, ale také spodní části telat. V důsledku toho poskytují ochranu proti chladu a současně jsou vhodné pro kombinace s kalhotami s mírně kratšími nohami. Navíc zlepšuje stabilitu kroku a chrání kotník před náhodnými nárazy.


Neizolované boty


Pro ty, kteří oceňují boty nejen proto, že chrání nohy před nárazem zimního počasí, Nikopol připravil boty, které mohou být použity i po zbytek roku. Interiér bez izolace znamená, že ani v létě boty nejsou horké. Na druhé straně stylizace, která připomíná dlouhé tenisky, činí boty univerzální, bez ohledu na věk.


Trekkingová obuv


Nabídka je doplněna trekkingovou obuví, připravenou pro aktivní nadšence pro volný čas, stejně jako pro lidi, kteří chtějí házet na zemi. Stojí za zmínku, že nabídka společnosti Nikopol se mírně liší od typického obrazu tohoto druhu obuvi. Oblečené v elegantních tvarech neztrácejí svou užitnou hodnotu, ale mohou být zajímavým doplňkem dokonce i klasického stylingu.


Zveme vás, abyste se seznámili s podrobnou nabídkou obuvi Nikopol.