Házená, jinak známá jako házená, je jedním z národních sportů Poláků. Málokdo ví, že tento sport se narodil v Polsku, a konkrétněji v Szczypiornie u Kalisze - od této doby jeho hovorové jméno.

Házená na boty

Protože házená je velmi rychlá hra, která vyžaduje rychlé rozhodování a velmi efektivní pohyb na hřišti, boty jsou jedním z nejdůležitějších prvků vybavení házeného hráče. Jejich podešví musí mít vysokou přilnavost k zemi a konstrukce obuvi musí během zápasu udržovat stabilní polohu kotníku.

Naše nabídka

V naší nabídce naleznete kvalitní obuv pro házenou. Všechny boty, které jsou k dispozici v našem obchodě, mají vestavěný kotník a pevné gumové podrážky s běhounem, který zaručuje dobrou přilnavost k zemi. Některé naše boty mají vyšší jazyky. Většina bot je k dispozici v různých barvách.

Házená, jinak známá jako házená, je jedním z národních sportů Poláků. Málokdo ví, že tento sport se narodil v Polsku, a konkrétněji v Szczypiornie u Kalisze - od této doby jeho hovorové jméno. Náš obchod v kategorii házená sport nabízí širokou škálu sportovní obuvi vynikající kvality - pouze od předních výrobců. Garantujeme nejlepší cenové podmínky. Pokud hledáte boty pro sebe, jistě najdete ten správný model, který splní vaše očekávání!

Házená na boty

Protože házená je velmi rychlá hra, která vyžaduje rychlé rozhodování a velmi efektivní pohyb na hřišti, boty jsou jedním z nejdůležitějších prvků házenou. Jejich podešev musí být charakterizována vysokou přilnavostí k zemi a konstrukce obuvi musí během zápasu udržovat stabilní polohu kotníku. Boty, které nabízíme, jsou modely navržené speciálně pro házenou. Výrobci vyvíjejí vlastní technologie a moderní materiály, které jim pomáhají  házenou fungují dobře a zvyšují svou účinnost na hřišti. Naše modely jsou velmi často vybrány trenéry a hráči, kteří oceňují jejich vynikající kvalitu a solidní výkon.

Náš sortiment házených bot

V naší nabídce naleznete kvalitní obuv pro házenou. Všechny boty, které jsou k dispozici v našem obchodě, mají vestavěný kotník a pevné gumové podrážky s běhounem, který zaručuje dobrou přilnavost k zemi. Některé naše boty mají vyšší jazyky. Většina bot je k dispozici v různých barvách. Zvláště doporučujeme profesionální obuv pro hraní házené Adidas, která se těší velkolepé jistotě mezi sportovci a je velmi často zvolena trenéry.

Nejlepší výběr házených bot

Pokud hledáte házenou, která bude vyrobena z moderních materiálů, propustná pro vlhkost, při stabilizaci kotníku a paty správným způsobem, měli byste se seznámit s naší nabídkou. ButyModne.pl nabízí nejlepší výběr sportovní obuvi, vždy za konkurenční ceny. Naše boty jsou módní a designérské, takže je lze úspěšně kombinovat s sportovním oblečením v různých barvách a provedeních. Neustále rozšiřujeme naši nabídku o nové modely, což je důvod, proč stojí za to se podívat. Zveme vás k nákupu ještě dnes!