Adanex je polská společnost s více než dvacetiletými zkušenostmi ve výrobě a dodávce obuvi vlastní výrobato a rekreačně. Myšlenkou společnosti je vyrábět produkt nejvyšší kvality s vysokými funkčními parametry, zajímavým vzhledem a nepopiratelným pohodlím.


Mohlo by se zdát, že tak jednoduchý produkt jako oblíbené pantofle a žabky nemohlo to být lepší, prostě. A ještě. Produkty Adanex jsou jasným rozporem s takovými tvrzeními. Navíc mají výhody, které mohou přilákat i ty nejnáročnější spotřebitele.


V boji proti vibracím


Co odlišuje obuv Adanex od modelů od jiných výrobců, je použití materiálu, který absorbuje vibrace a zatížení v podrážce. Polyuretan použitý k tomuto účelu je vynikajícím materiálem, který eliminuje nežádoucí účinky chůze. To vše díky mikrobuněčné struktuře skryté uvnitř. Absorbuje mikrošoky a vibrace vznikající při kontaktu chodidla se zemí v okamžiku provádění kroků.


Jen málo lidí si uvědomuje, že nedostatek takového odpružení má velmi negativní vliv na klouby, zejména na kotník a koleno. Společnost Adanex to ví, proto při navrhování obuvi vzala v úvahu použití řešení, které eliminuje jakékoli škodlivé účinky. A to je jen začátek výhod.


Rozmanitost a výběr designu


Mezi modely dostupnými v našem obchodě dominují pantofle určené pro vnitřní použití vlastní výrobamu. Zvláště charakteristická je pro ně extrémně široká škála barev a provedení, v praxi nejširší na trhu.


Stojí za to zdůraznit, že vzory se neomezují pouze na míchání barev v rámci jednoho modelu nebo vytváření jednobarevné obuvi. Najdeme zde také velké množství modelek „oblečených“ například do květin, kůže pantera, vzorů highlanderů nebo symetrického ražení materiálu. Zvláště ty nedávno působily zajímavým dojmem, který může být dokonce překvapením pro lidi, kteří je používají.


Zábavné materiály


Materiály použité při výrobě společností Adanex vyžadují trochu popisu. Zdravotní přínosy podrážky byly popsány dříve. Je třeba dodat, že je velmi flexibilní, trvanlivý a zároveň odolný. Tuto skutečnost ocení hlavně lidé, kteří si kvůli „trhání“ paty museli vyměnit pantofle. Navíc mají protiskluzovou strukturu, která eliminuje riziko uklouznutí a pádu.


Horní strana pantoflíků je zase vyrobena z textilie příjemné na dotek, odolná, odolná vůči potahům a odření, včetně rychlé ztráty barvy.


Nepopiratelnou výhodou použití takových materiálů je jejich flexibilní forma, díky které není problém s jejich uložením, a když jsou po delší době vyjmuty ze skříně, stále dobře sedí na noze. Toto je dobré řešení v případech, kdy chceme pro hosty nouzový pár.


Několik slov o typech pantoflí


Pojem pantofle, přestože je zjevně pochopitelný, neznamená, že pod tímto názvem je jedna a tatáž obuv. Dobře to vidíte na příkladu tohoto výrobce.


Mezi nabízenými modely najdeme jak ty, které pokrývají celé chodidlo, tak i ty, které mají zářez na prstech. První z nich poskytují pocit tepla a pohodlí v každé situaci, díky čemuž jsou ideální pro relaxaci doma. Na druhé straně, tyto, kromě pohodlí, také poskytují určitou vzdušnost, takže jsou ideální jak pro pohyb uvnitř bytů, tak pro výstup na balkon nebo terasu. Důležité je, že oba typy mají čistý a příjemný vzhled.


Samostatným typem jsou pantofle vyrobené ve stylu pantoflí, tj. Postavené až ke kotníku. Tento typ poskytuje největší množství tepla, což vám umožňuje udržovat konstantní teplotu chodidla po celou dobu. Byly vytvořeny pro teplomilné lidi, ale také pro interiéry, kde jsou průvan a chladnější teploty.


Nabídku doplňuje model pantoflí vyrobených výhradně z přírodní kůže. Jejich plně uzavřená přední část díky perforaci zajišťuje cirkulaci vzduchu a usnadňuje odvod vlhkosti.


Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou obuvi Adanex.