Adanex je polská společnost s více než dvaceti lety zkušeností s výrobou a dodávkou obuvi domácnostto a rekreační. Myšlenkou společnosti je vyrábět produkt nejvyšší kvality s vysokými funkčními parametry, zajímavým vzhledem a nepopiratelným komfortem.


Mohlo by se zdát, že tak jednoduchý produkt jako oblíbené pantofle a papuče nemohlo to být lepší, prostě. A ještě. Produkty Adanex jsou jasným rozporem s takovými tvrzeními. Navíc mají výhody, které mohou přilákat i ty nejnáročnější zákazníky.


V boji proti vibracím


Co rozlišuje obuv Adanex od modelů jiných výrobců, je použití vibrací absorbujících materiál a zatížení podrážky. Polyuretan, který byl použit k tomuto účelu, je vynikajícím materiálem, který eliminuje nežádoucí účinky chůze. Všichni díky mikrocelulární struktuře, která leží uvnitř. Absorbuje mikro-šoky a vibrace vznikají na rozhraní mezi podešví a zemí při krocích.


Málokdo si uvědomuje, že nedostatek takového znehodnocení má velmi negativní vliv na klouby, zejména na kotník a koleno. Adanex to ví, proto při navrhování své obuvi zohlednil použití řešení, které eliminuje výsledné škodlivé účinky. A to je jen začátek výhod.


Rozmanitost a výběr designu


Mezi modely dostupnými v našem obchodě dominují pantofle určené pro vnitřní použití domácnostmu. Zvláště charakteristická je pro ně extrémně široká škála barev a designů, v praxi nejširší na trhu.


Stojí za to zdůraznit, že návrhy nejsou omezeny pouze na míchání barev v rámci jednoho modelu nebo na vytvoření monochromatické obuvi. Najdeme také velké množství "oblečených" modelů, např. Květiny, panterskou kůži, horské linie nebo symetrické embosy materiálu. Zvláště tyto nedávno dělají zajímavý dojem, který může být překvapením pro lidi, kteří je používají.


Materiály, které dávají radost


Pro materiály použité pro výrobu společností Adanex je nutný malý popis. Zdravotní výhody chodidel již byly popsány. Je třeba dodat, že je velmi flexibilní, trvanlivý a trvanlivý. Lidé, kteří si museli vyměnit papuče kvůli "patě" paty, ocení tuto skutečnost. Kromě toho mají protiskluzovou strukturu, která eliminuje riziko klouzání a pádu.


Na druhou stranu horní strana pantoflí je vyrobena z příjemné na dotyk tkaninu, odolná, odolná proti pohlcování a utírání, včetně rychlých ztrát barev.


Nepopiratelnou výhodou použití takových materiálů je jejich flexibilní forma, díky čemuž není problém s jejich ukládáním a je po dlouhou dobu odstraněn z šatníku, ale stále dobře padnou do nohy. Toto je dobré řešení v případech, kdy chceme mít hosty nouzový pár.


Několik slov o typech pantoflí


Koncepce pantoflíků, byť zdánlivě pochopitelná, neznamená, že pod tímto jménem existuje jedna a ta samá obuv. Vidíte to dobře na příkladu tohoto producenta.


Mezi nabízenými modely najdeme ty, které pokrývají celou nohu důkladně a mají na prstech zářez. První poskytují pocit tepla a pohodlí v každé situaci, což z nich činí ideální pro relaxaci v domácím prostředí. Na druhou stranu, kromě pohodlí, poskytují také určitou míru vzdušnosti, což je ideální pro pohyb uvnitř apartmánů, stejně jako pro výstup na balkon nebo terasu. Co je důležité, oba typy mají elegantní a příjemný vzhled.


Samostatný typ pantoflí se vyrábí ve stylu bambusu, který je postaven na kotníku. Tento typ poskytuje největší množství oteplování, což vám umožňuje udržovat konstantní teplotu nohy po celou dobu. Byly vytvořeny s myšlenkou termofilních lidí, ale také pro interiéry, kde se objevují průvany a je zde chladnější teplota.


Nabídku doplňuje model klapek zcela vyrobených z přírodní kůže. Plně zabudovaná přední část díky perforaci zajišťuje cirkulaci vzduchu a usnadňuje řízení vlhkosti.


Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou bot Adanex.