Výrobci
4F Abloom Aclys Adanex Adidas Aeros Aloeloe American Club Anabelle Anesia Paris Angello Anis Antylopa Aqua-Speed Arka Arrigo Bello Asics Atletico Ax Boxing B.one BLESS Badura Balada Bartek Bartuś Befado Bella Paris Bello Star Best Shoes Bestelle Big Star Bona ButyModne CABIN COLORFUL Caprice Caterpillar Ch. Creation Chc Shoes Christine Cink Me Clowse Cm Paris Comer Converse Corina DK Daniel Daszyński Demar Diamantique EXQUILY Edeo Eksbut Emaks Encor Erynn Escott Espinto Evento Fila Filippo Flyfor Forever Folie GUAPISSIMA Gamis Gianmarko Givova Gogo Goodin Gregors Grisport Groto Gogo Haner Helly Hansen Hengst Hugotti Ideal Shoes Inblu Inna marka Inny Ipanema J. Star JESSY ROSS Janessa Joma Jumex Kaniowski Kappa Kayla Kayla Shoes Kazkobut Korda Kotyl Kylie Lacoste Laura Mode Lee Cooper Lily Shoes Lovery Lucky Shoes Mannika Marco Marquiiz Marquiz Mazaro Mazurek McArthur McKey Mckeylor Mido Miko Miss Laura Mizuno Mojo Moskała Mttrek Mulanka Muto N/M Naszbut Native Nessi New Age New Balance New Tlck Neścior Nike Nike Jordan Nikopol Nio Nio Original Walkman Shoes Outhorn Pees Pilpol Primavera Puma Queen Vivi Queentina RTX WALK Rapter Reebok Ren But Renda Rider Riko Rucanor S. BARSKI SDS SHELOVET Sabatina Sagan Sala Seastar Sergio Leone Sixth Sense Skechers Small Swan Solo Speedo Sport Sprandi Super Me Super Mode Sweet Shoes Szydłowski Timberland Tina&Co Top Shoes Tullo Tur Under Armour Vans Vgy Max Via-Nova Vices Vices New Collection Vinceza W. Potocki Weide Wilady Yes Mile Zarro foreverfolie

Adanex boty

49,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
59,00 zł
49,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
49,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
69,00 zł
59,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
69,00 zł
49,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
69,00 zł
49,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
59,00 zł
49,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
59,00 zł
49,00 zł
36 37 38 39 40
59,00 zł
49,00 zł
36 37 38 41
69,00 zł
49,00 zł
36 37 38 41
59,00 zł
49,00 zł
37 38 39 40
59,00 zł
49,00 zł
36 37 39 40 41
59,00 zł
49,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
59,00 zł
49,00 zł
41 42 43
59,00 zł
49,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
59,00 zł
49,00 zł
37 41
59,00 zł
49,00 zł
37 38
59,00 zł
49,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
79,00 zł
69,00 zł
36 37 38 39 40

Adanex je polská společnost s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti výroby a dodávky domácí a rekreační obuvi. Myšlenkou společnosti je výroba nejkvalitnějšího produktu s vysokými funkčními parametry, zajímavým designem a nepopiratelným komfortem.


Mohlo by se zdát, že takový jednoduchý výrobek, který jsou populární papuče a žabky, nemůže být lepší, ale prostě. A přesto. Produkty společnosti Adanex jsou jasnou negativou těchto tvrzení. A co víc, mají výhody, které mohou přilákat i ty nejnáročnější zákazníky.


V boji proti vibracím


Co rozlišuje obuv Adanex od modelů jiných výrobců, je použití vibrací absorbujících materiál a zatížení podrážky. Polyuretan, který byl použit k tomuto účelu, je vynikajícím materiálem, který eliminuje nežádoucí účinky chůze. Všichni díky mikrocelulární struktuře, která leží uvnitř. Absorbuje mikro-šoky a vibrace vznikají na rozhraní mezi podešví a zemí při krocích.


Málokdo si uvědomuje, že nedostatek takového znehodnocení má velmi negativní vliv na klouby, zejména na kotník a koleno. Adanex to ví, proto při navrhování své obuvi zohlednil použití řešení, které eliminuje výsledné škodlivé účinky. A to je jen začátek výhod.


Rozmanitost a výběr designu


V modelech, které jsou k dispozici v našem obchodě, dominují pantofle určené pro vnitřní použití. To, co je pro ně zvláště charakteristické, je mimořádně široká škála barev a designu, v praxi to nejširší na trhu.


Stojí za to zdůraznit, že návrhy nejsou omezeny pouze na míchání barev v rámci jednoho modelu nebo na vytvoření monochromatické obuvi. Najdeme také velké množství "oblečených" modelů, např. Květiny, panterskou kůži, horské linie nebo symetrické embosy materiálu. Zvláště tyto nedávno dělají zajímavý dojem, který může být překvapením pro lidi, kteří je používají.


Materiály, které dávají radost


Pro materiály použité pro výrobu společností Adanex je nutný malý popis. Zdravotní výhody chodidel již byly popsány. Je třeba dodat, že je velmi flexibilní, trvanlivý a trvanlivý. Lidé, kteří si museli vyměnit papuče kvůli "patě" paty, ocení tuto skutečnost. Kromě toho mají protiskluzovou strukturu, která eliminuje riziko klouzání a pádu.


Na druhou stranu horní strana pantoflí je vyrobena z příjemné na dotyk tkaninu, odolná, odolná proti pohlcování a utírání, včetně rychlých ztrát barev.


Nepopiratelnou výhodou použití takových materiálů je jejich flexibilní forma, díky čemuž není problém s jejich ukládáním a je po dlouhou dobu odstraněn z šatníku, ale stále dobře padnou do nohy. Toto je dobré řešení v případech, kdy chceme mít hosty nouzový pár.


Několik slov o typech pantoflí


Koncepce pantoflíků, byť zdánlivě pochopitelná, neznamená, že pod tímto jménem existuje jedna a ta samá obuv. Vidíte to dobře na příkladu tohoto producenta.


Mezi nabízenými modely najdeme ty, které pokrývají celou nohu důkladně a mají na prstech zářez. První poskytují pocit tepla a pohodlí v každé situaci, což z nich činí ideální pro relaxaci v domácím prostředí. Na druhou stranu, kromě pohodlí, poskytují také určitou míru vzdušnosti, což je ideální pro pohyb uvnitř apartmánů, stejně jako pro výstup na balkon nebo terasu. Co je důležité, oba typy mají elegantní a příjemný vzhled.


Samostatný typ pantoflí se vyrábí ve stylu bambusu, který je postaven na kotníku. Tento typ poskytuje největší množství oteplování, což vám umožňuje udržovat konstantní teplotu nohy po celou dobu. Byly vytvořeny s myšlenkou termofilních lidí, ale také pro interiéry, kde se objevují průvany a je zde chladnější teplota.


Nabídku doplňuje model klapek zcela vyrobených z přírodní kůže. Plně zabudovaná přední část díky perforaci zajišťuje cirkulaci vzduchu a usnadňuje řízení vlhkosti.


Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou bot Adanex.