Dámské pantofle - základní součást oblečení

Jsou velmi pohodlné na nošení, snadné nasazení a vzlety, praktické pro teplé jarní dny a horké léto. V zimě fungují dobře jako mírně elegantnější pantofle. Jedním slovem - pantofle jsou obuv potřebná pravděpodobně v každém domě. Navíc přicházejí v neuvěřitelně mnoha odrůdách, a to nejen z hlediska barvy, designu a materiálů, ze kterých byly vyrobeny, ale také v řezu. V našem obchodě nabízíme široký výběr klínové klapky, klasický ženské kožené žabky a vysoké podpatky, Každá z našich klientů si snadno vybere model, který jí poví, bez ohledu na to, zda hledá něco ve stylu sportu, neformální nebo elegantní. Navíc se nám nabízená obuv vyznačuje kvalitní a atraktivní cenou.

Pantofle na klíně a žabky - pohodlí s dotekem elegance

Žabky se vrátily před pár dny a od té chvíle za teplého počasí vládnou na našich ulicích. Návrháři soutěží při vytváření nových modelů vhodných pro různé okolnosti. mezi kožené dámské žabky jejich pozornost je rozhodně hodná pozornosti elegantní verze: klíny a vysoké podpatky, Tento typ obuvi je vytvořen pro ženy, které oceňují praktické výhody klapek, jako je pohodlí a prodyšnost, obzvláště cenné při horkém počasí, a nezapomíná na eleganci.

Které styly se hodí vysoké podpatky? Jak na tenkém čepu, tak na sloupku působí dojem lehkosti, takže je třeba je spojit s elegantní bledou sukní. Obzvláště šaty a sukně vyrobené z těžkých materiálů budou těžit z tohoto typu spojení - vyvarujte se jejich spojení s botami na ploché podrážce, protože to vede k optickému zkrácení a zesílení postavy. Otočte paty a klíny to je vlastně téměř univerzální obuv - velmi ženská, dokonale padne do neformálních a volných stylů - s džíny, letními kalhoty v pastelových barvách, šaty a sukně. Jsou také dobře spojeny s elegantnější šatní skříní.

Co hledat při výběru ženských pantoflí?

Při nákupu žabek postupujte podle stejných pravidel jako u jiných typů obuvi. Boty mají obrovský dopad na zdraví našich nohou. Časté dlouhé hodiny chůze ve vysokém podpatku boty s úzkými prsty mohou způsobit hallux a deformace kloubů. To však neznamená, že je nutné se tohoto typu obuvi zcela vzdát, pouze ji držet s mírou. Také byste si měli pamatovat, abyste si vybrali správnou velikost obuvi tak, aby vaše nohy nebyly stlačeny. Výběr příliš malého číslování může skončit zarostlými hřebíky a otisky prstů.

V tomto případě dámské žabky s pokrytými prsty, je také důležitý materiál, ze kterého byly vyrobeny. Adekvátní větrání nohou hraje významnou roli při udržování správné hygieny, takže věnujte pozornost tomu, zda boty byly vyrobeny z prodyšného materiálu.

Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou našeho obchodu!