Dámské pantofle - základní součást oblečení

Jsou velmi pohodlné na nošení, snadné nasazení a vzlety, praktické pro teplé jarní dny a horké léto. V zimě fungují dobře jako mírně elegantnější pantofle. Jedním slovem - pantofle jsou obuv potřebná pravděpodobně v každém domě. Navíc přicházejí v neuvěřitelně mnoha odrůdách, a to nejen z hlediska barvy, designu a materiálů, ze kterých byly vyrobeny, ale také v řezu. V našem obchodě nabízíme široký výběr klínové klapky, klasický ženské kožené žabky, žabky a vysoké podpatky, Každá z našich klientů si snadno vybere model, který jí poví, bez ohledu na to, zda hledá něco ve stylu sportu, neformální nebo elegantní. Navíc se nám nabízená obuv vyznačuje kvalitní a atraktivní cenou.

Žabky - jak je nosit?

Přestože je extrémně snadné a pohodlné, papuče typ žabky oni jsou někdy obtížné boty v stylistická kombinace. Pracují fantasticky v kombinaci s šortky a špičkami, když jdeme na pláž, ale mohou být stejně volně opotřebováni za náročnějších okolností? Je rozhodně lepší vybrat jiný typ obuvi pro velmi formální příležitosti, jako je rozhovor, obchodní jednání nebo pohřeb. V takových situacích bude bezpečnější zvolit raketoplán, klíny nebo vysoké podpatky, nezbytně pokryté prsty a klasickým způsobem.

Za méně formálních okolností si můžeme s jistotou dovolit tyto nesmírně pohodlné boty. Hodí se jak pro klasické městské sestavy: 7/8 džíny a bílou košili, velmi dlouhé, vzdušné sukně a šaty, stejně jako stylizace, které se vztahují k módě šedesátých let - roztržené kalhoty a mini-sukně. Japonsko jsou obuv, kterou všechny ženy milují, bez ohledu na jejich věk a preferovaný styl šatů. Je těžké si představit, že přežijí bez horkého léta. Bohatost dostupných návrhů - od pěnových sportovních modelů až po elegantní nebo fantazijní, z kůže - činí každá dáma, která oceňuje pohodlí při nošení, má alespoň jeden pár v šatníku.

Pantofle na klíně a žabky - pohodlí s dotekem elegance

Žabky se vrátily před pár dny a od té chvíle za teplého počasí vládnou na našich ulicích. Návrháři soutěží při vytváření nových modelů vhodných pro různé okolnosti. mezi kožené dámské žabky nejnelegantnější verze si zaslouží jejich pozornost: klíny a vysoké podpatky, Tento typ obuvi je vytvořen pro ženy, které oceňují praktické výhody klapek, jako je pohodlí a prodyšnost, obzvláště cenné při horkém počasí, a nezapomíná na eleganci.

Které styly se hodí vysoké podpatky? Jak na tenkém čepu, tak na sloupku působí dojem lehkosti, takže je třeba je spojit s elegantní bledou sukní. Obzvláště šaty a sukně vyrobené z těžkých materiálů budou těžit z tohoto typu spojení - vyvarujte se jejich spojení s botami na ploché podrážce, protože to vede k optickému zkrácení a zesílení postavy. Otočte paty a klíny to je vlastně téměř univerzální obuv - velmi ženská, dokonale padne do neformálních a volných stylů - s džíny, letními kalhoty v pastelových barvách, šaty a sukně. Jsou také dobře spojeny s elegantnější šatní skříní.

Co hledat při výběru ženských pantoflí?

Při nákupu žabek postupujte podle stejných pravidel jako u jiných typů obuvi. Boty mají obrovský dopad na zdraví našich nohou. Časté dlouhé hodiny chůze ve vysokém podpatku boty s úzkými prsty mohou způsobit hallux a deformace kloubů. To však neznamená, že je nutné se tohoto typu obuvi zcela vzdát, pouze ji držet s mírou. Také byste si měli pamatovat, abyste si vybrali správnou velikost obuvi tak, aby vaše nohy nebyly stlačeny. Výběr příliš malého číslování může skončit zarostlými hřebíky a otisky prstů.

V tomto případě dámské žabky s pokrytými prsty, je také důležitý materiál, ze kterého byly vyrobeny. Adekvátní větrání nohou hraje významnou roli při udržování správné hygieny, takže věnujte pozornost tomu, zda boty byly vyrobeny z prodyšného materiálu.

Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou našeho obchodu!