Boty Befado - zcela nová verze pantoflí

Kdo řekl, že pantofle nemohou být hezké a zajímavé? Společnost Befado, působící na polském trhu více než osmdesát let, svými projekty dokazuje, že obuv, kterou nosíme doma, může mít zajímavý, stylový tvar, aniž by ztratila pohodlí.
Boty Befado vyznačuje se nejen velmi vysokou kvalitou zpracování a použitých materiálů, ale také nejnovějšími designovými trendy. Díky dlouholetým zkušenostem a šikovnému využívání moderních technologií je polská společnost známá nejen v tuzemsku, ale i v Evropě.

Boty Befado jsou vyrobeny v souladu s doporučeními odborníků z Institutu obuvnického průmyslu v Lodži, pobočka v Krakově. Ústav již roky uděluje společnosti certifikát „Zdravá noha“, který zaručuje, že vyrobená obuv zajišťuje správný vývoj dětských nohou již od prvních let.

Dětské pantofle Befado - na co si dát pozor při nákupu dětské obuvi

Každý rodič ví, jak je důležité, aby malé nohy měly správné podmínky pro vývoj. Jakékoli zanedbávání v tomto ohledu se může v pozdějším věku pomstít a způsobit ploché nohy a špatné držení těla. Při nákupu Pantofle Befado můžete si být jisti, že svému dítěti poskytnete nejen teplo a pohodlí, ale také nejlepší možné podmínky pro rozvoj. Stojí za to to vědět bačkory pro děti Befado Byly navrženy s péčí o pohodlí malých nohou a mají všechny požadované vlastnosti dětské obuvi: vysoce kvalitní, prodyšný materiál, trvanlivost - jsou odolné proti roztržení a jinému mechanickému poškození, jsou také lehké, pružné a pružné. Navíc mají anatomicky přizpůsobenou vložku k dětské noze.

Dětské pantofle Befado - skutečné bohatství vzorů a barev

Dětské pantofle Befado není to jen skvělá volba kvůli jejich dobré kvalitě, což je obvykle důležitý argument pro rodiče. Ze zkušenosti víme, že nejmladší zákazníci jsou také designově nejnáročnější skupinou. Protože Pantofle Befado jsou k dispozici ve velmi široké škále provedení.
Dívky a chlapci si mohou vybrat z mnoha modelů sandálů, tenisek, žabek, tenisek a pantoflí na suchý zip v různých barvách. Pro malé elegantní dámy jsou k dispozici i pantofle balerínky. Každé dítě si z nabídky nepochybně rádo vybere něco pro sebe Pantofle Befado.

Boty Befado - pro děti a rodiče

Nabídka Befado zahrnuje nejen obuv pro děti. Výrobce také připravil něco pro teenagery a dospělé, stejně jako specializovanou profylaktickou a ortopedickou obuv pro lidi s problémy s nohou. Stejně jako v případě dětských pantoflí existuje široká škála modelů: v podobě klasických žabek, nazouvacích pantoflí a dokonce i polobotek.
Určitě si zaslouží zvláštní pozornost Pantofle Befado určené pro lidi bojující s diabetickou nohou. Jejich charakteristickými rysy jsou: materiál, který těsně přiléhá k noze, speciální podšívka s aktivními ionty stříbra, které mají antibakteriální účinek, zabraňují hromadění vlhkosti a zabraňují tvorbě nepříjemných pachů. Navíc tento druh Pantofle Befado vybavena speciální protiskluzovou podrážkou.