Dámské žabky - boty, bez nichž si mnozí z nás nedokáží představit dovolenou, soukromí doma nebo jít na bazén, ať už za rekreací nebo relaxací. Detaily jsou důležité ve vzpomínkách - boty mohou být také příjemným prvkem krásných okamžiků. Pohodlné, které netírají a nechrání nohu, a ty, které jsou hezké a dokonale doplňují šaty, které si spojíte s vaší první dovolenou s partnerem nebo přátelský výlet. Nebo možná díky nim vás návrat domů začne spojovat s ještě větším komfortem a odpočinkem - po celém dni na nohou si nohy zasunete do pohodlných žabek ... Vyberte si model pro sebe - mezi pěnovými, gumovými, zdobenými kožešinami nebo korálky, střapce a květiny, mezi prostými, jasnými nebo divoce zbarvenými. Přiřaďte je k sobě a vašim potřebám!

Dámské žabky - jak je nosit?

Přestože je extrémně snadné a pohodlné, žabky oni jsou někdy obtížné boty v stylistická kombinace. Pracují fantasticky v kombinaci s šortky a špičkami, když jdeme na pláž, ale mohou být stejně volně opotřebováni za náročnějších okolností? Je rozhodně lepší vybrat jiný typ obuvi pro velmi formální příležitosti, jako je rozhovor, obchodní jednání nebo pohřeb. V takových situacích bude bezpečnější zvolit raketoplán, klíny nebo vysoké podpatky, nezbytně pokryté prsty a klasickým způsobem.

Za méně formálních okolností si můžeme s jistotou dovolit tyto nesmírně pohodlné boty. Hodí se jak pro klasické městské sestavy: 7/8 džíny a bílou košili, velmi dlouhé, vzdušné sukně a šaty, stejně jako stylizace, které se vztahují k módě šedesátých let - roztržené kalhoty a mini-sukně. Japonsko jsou obuv, kterou všechny ženy milují, bez ohledu na jejich věk a preferovaný styl šatů. Je těžké si představit, že přežijí bez horkého léta. Bohatost dostupných návrhů - od pěnových sportovních modelů až po elegantní nebo fantazijní, z kůže - činí každá dáma, která oceňuje pohodlí při nošení, má alespoň jeden pár v šatníku.