Inna marka Zelené žabky se svorkami na korku zelená

21,23
Nejnižší cena od 30 dnů před slevou: €28,14
-24%
Běžná cena: €0,00

Představujeme zelené žabky na korku podešve, perfektní volba pro ženy, které každý den hledají pohodlí a styl. Tyto klasické žabky jsou kombinací módního designu a praktických řešení, která jsou ideální pro každé letní stylizace.

Zelená barva jim dává čerstvost a lehkost a tlumená černá podešev se kombinuje s různými oděvy. Díky ekologické semišové kůži vypadají žabky elegantně a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. Vložení ze stejného materiálu zajišťuje pohodlí nošení, což z nich činí perfektní volbu pro delší procházky nebo výlety s přáteli.

Flip Flip Flip Flip LS-139 mají plošinu s vysokou 2,5 cm, která přidává malou výšku a neváží nohy. Nedostatek nosu z nich činí perfektní boty pro teplé dny, protože poskytují maximální větrání. Původní balení výrobce ve formě krabice je dělá skvělé jako dárek.

Vyberte si zelené žabky a užijte si kombinaci módního vzhledu a pohodlí každý den!

  • Typ podpatku: Plošina
  • Producentský kód: LS-139 Green
  • Barva: zelená
  • Barva podrážky: Černá
  • Materiál podrážky: Plastický
  • Materiál stélky: ekologická semišová kůže
  • Vnější materiál: ekologická semišová kůže
  • Modelka: LS-139
  • Nos: žádný nosní díl
  • Dominantní vzor: bez vzoru

Děkuji za přidání komentáře.

|