Výrobci

Boty Anabelle

Boty Anabelle - kompromis mezi pohodlí a elegancí

Boty jsou výzdobou stylizace každé ženy. Každý z nás ví, že dokonce i nejlépe oblečená výstroj může zničit špatně zvolenou obuv. Nejde jen o vzhled boty, ale také o její špatné profilování. Moderní design obuvi a jeho pohodlí je skromně kombinován značkou Anabelle. boty značka bude mít obzvlášť rád ženy, které se nechtějí vzdát elegance ve jménu pohodlí.

Dámské boty Anabelle - nadčasové a podle trendů

Značka splňuje požadavky velké skupiny žen, které z profesních důvodů tráví většinu dne v botách s vysokým podpatkem, ale současně hodnotí pohodlí. Široký sortiment bot s hrubšími patymi je pro značku charakteristický - na sloupku, bloku, klínu a plošině. Na takových podpatcích můžete snadno přežít den plný práce a setkání.
Boty Anabelle na silnějších podpatcích doporučujeme vysoké ženy s mohutnější strukturou těla. Budou vypadat skvěle v sadě s šaty nebo sukně tužky a košile blůzu. Pro milovníky tzv "Bez námahy chic" nabízíme širokou škálu obuvi a balerínek - ploché nebo nízké podpatky. Tento typ obuvi je od poloviny padesátých let klasickým v módě, když jej nosili Brigitte Bardot, Audrey Hepburn a další filmové hvězdy. Čerpadla a balleriny zvláště vypadají dobře s módní sukní s kruhem a úzkými kalhoty 7/8.

Podzimní dilemy - boty nebo boty?

Samostatnou kategorií jsou boty a Boty Anabelle, V těchto modelech můžete jasně vidět inspiraci nesmrtelné klasiky. Při hledání bot na podzim a zimu, které se vejde do všeho, stojí za to zajímat nabídku naší značky. Boty Anabelle vyznačují se štíhlým a elegantním tvarem, díky němuž každá noha vypadá dokonaleji. Je to skvělá volba jak pro elegantní šaty, tak i pro kalhoty - elegantní doutníky nebo džíny. Značky bot jsou více postaveny. Měkká a pružná kůže poskytuje pohodlí při používání. Boty Anabellestejně jako u raketoplánu byla také použita pohodlná, široká patka. Je dobře vyvážená, takže vůbec necítíte jeho výšku.

Anabelle si vzpomíná na nejnovější trendy - když navrhuje nové sbírky, zkoumá trendy a reaguje na potřeby silně zadržených polských žen. Ačkoli mají také vysoké podpatky, každý den hledají pohodlné možnosti pro sebe. Pokud jste jedním z nich, nezapomeňte se seznámit s nabídkou naší značky.