Inna marka Zelené žabky s přezkou Razanna zelená

Nedostupný produkt ;(

Objevte letní čerstvost se zelenými klapkami se sponou Razanna! Tyto jedinečné žabky, které jsou určeny pro pohodlí a styl, jsou ideálním společníkem pro horké dny. Vyrobené z vysoce kvalitní gumy, nabízejí vynikající dech, díky čemuž jsou vaše nohy chladné i v nejteplejším počasí.

Návrh i funkčnost těchto klapků přesvědčí každého milovníka módy. Jejich struktura skluzu s kulatým nosem přidává kouzlo a další spona vám umožňuje dokonale odpovídat noze a zajistit stabilitu při chůzi. Díky těmto klapkám se nemusíte vzdát útěchy pro styl - kombinují oba tyto prvky do jednoho, tvarově celého.

Zelená barva s jemnými zlatými akcenty přidává každé letní stylizaci lehkost a svěžest. Dokonale se mísí s neformálními i elegantnějšími oděvy, takže se určitě stanou vaší oblíbenou volbou pro každodenní výlety.

Tyto ploché klapky s výškou platformy 1 cm, vyrobené z ekologické kůže, jsou zabaleny do fólie, což zajišťuje jejich původní stav. Nezdaní a vyberte si flip flip Razanna, díky nimž budou vaše letní dny ještě pohodlnější a stylové!

  • Spona: Hodit na sebe
  • Další funkce: nedostatek
  • Producentský kód: BM197785
  • Sbírka: Léto
  • Barva: zelená
  • Přímá barva: zlatý
  • Barva podrážky: béžový
  • Materiál podrážky: Guma
  • Vnější materiál: umělá kůže
  • Modelka: 690-03 Ploché žabky se zdobením
  • Nos: kolo
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Materiál stélky: umělá kůže

Děkujeme za přidání komentáře.

|