Asics Volejbalové boty Asics Gel-Rocket 10 M 1071A054 009 vícebarevný černá

Nedostupný produkt ;(

Volejbalové boty Asics Gel-Rocket 10 M 1071A054 009 jsou perfektní volbou pro muže, kteří oceňují pohodlí a vysokou kvalitu při závodění na hřišti. Díky vynikajícímu odpružení vám tyto boty umožňují pohodlný pohyb, což se promítá do lepší dynamiky hry. Nízký, šněrovací model perfektně sedí na noze a zajišťuje nejen stabilitu, ale i volnost pohybu.

Tyto boty vyrobené ze syntetických materiálů a tkaniny se vyznačují vysokou životností a odolností vůči intenzivnímu používání. Díky speciální gumě použité v podrážce si uživatel může užívat vynikající přilnavost na různých površích, čímž eliminuje riziko nechtěného uklouznutí. Dodatečné výztuhy v oblasti špičky a zpevnění paty zvyšují bezpečnost a pohodlí, které je při intenzivních zápasech nezbytné.

Boty Asics Gel-Rocket 10 jsou k dispozici v elegantní černé barvě, díky které vypadají skvěle na hřišti i mimo něj. Váží pouhých 0,8 kg, jsou lehké a nezatěžují nohy při dlouhodobém nošení. Určitě vyhoví potřebám aktivních mužů, kteří hledají pohodlnou a stylovou volejbalovou obuv. Vyberte si boty Asics Gel-Rocket 10 a užijte si svůj plný potenciál na tanečním parketu!

  • Barva: bílý černý
  • Materiál stélky: tkanina
  • Vnější materiál: syntetický
  • Spona: přichycena
  • Další funkce: zpevnění paty , posílení hřebene
  • Modelka: 1071A054 009
  • Výška: nízký

Děkujeme za přidání komentáře.

|