Inna marka Růžové žabky s ozdobnou sponou na pásu růžový

22,11

Objevte pohodlí a styl v růžových klapkách DM455. Tyto klasické flip -flops jsou perfektní volbou každý den, který kombinuje módní design a funkčnost. Vyrobeno z vysoce kvalitní ekologické kůže, jak vložka, tak vnější vrstva zaručují pohodlí při nošení a jejich trvanlivost znamená, že budou sloužit po mnoho ročních období.

Klapky jsou charakterizovány elegantní, dekorativní svorkou na pásu, což jim dává jedinečné kouzlo. Jemný, světle růžový odstín z nich činí skvělý doplněk mnoha každodenních stylizací, neformálních i elegantnějších. Plochý paty s výškou 1 cm poskytuje pohodlí během dlouhých procházek a čtvercový nos přidává trochu modernosti.

Beigeova podešev vyrobená z plastu je nejen lehká a flexibilní, ale také estetická, což dokonale odpovídá růžové barvě flip -flops. DM455 žabky jsou dodávány v původním obalu, což z nich také dělá skvělý nápad na dárky.

Vyberte si žabky DM455 pro příští letní dny a užijte si jejich pohodlí a módní design!

  • Materiál stélky: umělá kůže
  • Vnější materiál: umělá kůže
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Typ podpatku: Plochý podpatek
  • Další funkce: nedostatek
  • Producentský kód: DM455 Pink
  • Barva: růžový
  • Barva podrážky: béžový
  • Materiál podrážky: Plastický
  • Modelka: DM455
  • Nos: náměstí
  • Odstín: světle růžová

Děkuji za přidání komentáře.

|