Inna marka Gumové skluzavky Lottner Black černá

Nedostupný produkt ;(

Objevte bezkonkurenční pohodlí a styl s gumovými žabkami Lottner Black. Tyto elegantní černé dámské žabky se vyznačují jednoduchým designem a nejmódnějším prošívaným vzorem, který jistě zaujme. Perfektní pro každodenní použití, budou skvělou volbou na letní procházky, nákupy nebo odpočinek na zahradě.

Žabky Lottner, vyrobené z vysoce kvalitní gumy, kombinují odolnost a pohodlí. Absence špičky zajišťuje volnost a prodyšnost a 1,5 cm plochý podpatek dělá chůzi extrémně pohodlnou. Dno ze syntetického materiálu zaručuje stabilitu a přilnavost na různých površích.

Žabky Lottner Black se díky minimalistickému stylu snadno hodí ke každému letnímu outfitu – jak k splývavým šatům, tak k šortkám. Vyberte si žabky, které budou vaším každodenním společníkem a jejich pružný materiál zaručí dlouhotrvající volnost pohybu.

Neotálejte! Objednejte si ještě dnes gumové žabky Lottner Black a dodejte svému letnímu šatníku trochu elegance. Výrobek je dodáván v originálním balení výrobce, což z něj dělá skvělý tip na dárek. Užijte si pohodlí a módu v jednom!

  • Nos: žádný nosní díl
  • Barva: Černá
  • Další funkce: nedostatek
  • Sbírka: Boty na boty
  • Materiál podrážky: syntetický
  • Materiál stélky: guma
  • Vnější materiál: guma
  • Výška podpatku / platformy: 1.5
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Producentský kód: BM176118

Děkujeme za přidání komentáře.

|