Inna marka Černé semišové klouzačky na platformě černá

Nedostupný produkt ;(

Objevte eleganci a pohodlí s černými semišovými skluzavkami na platformě od Inna Marka. Tyto stylové boty navržené s ohledem na moderní ženy dokonale kombinují klasický styl s každodenní funkčností. Díky nazouvacímu uzávěru je jejich oblékání potěšením.

Žabky vyrobené z ekologické semišové kůže vypadají mimořádně elegantně a jejich měkký, textilní vnitřní materiál zajišťuje pohodlí při nošení po celý den. 4 cm vysoká platforma zaručuje výbornou stabilitu a také prodlužuje nohy. Hladká černá plastová podrážka poskytuje trakci a odolnost, díky čemuž jsou perfektní volbou pro každodenní použití.

Černé semišové skluzavky na platformě se perfektně hodí k mnoha stylům – sportovním i neformálním. Díky otevřené patě a žádné špičce jsou vzdušné, díky čemuž se skvěle hodí do teplejších dnů.

Stylové, pohodlné a nadčasové – to jsou žabky, které by měla mít ve své kolekci každá milovnice módy. Objednejte ještě dnes a jejich originální balení z nich navíc udělá skvělý tip na dárek.

  • Producentský kód: D0053B
  • Barva: Černá
  • Materiál stélky: tkanina
  • Vnější materiál: ekologická semišová kůže
  • Nos: žádný nosní díl
  • Přímá barva: Bílý
  • Barva podrážky: Černá
  • Modelka: Semišové pantofle na platformě
  • Výška podpatku / platformy: 4
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Typ podpatku: plošina

Děkujeme za přidání komentáře.

|