Inna marka

Černé lehké pantofle s nízkým klínkem značky Mifsuda černý

Produkt nedostupný ;(

Černé lehké žabky na nízkém klínu Mifsuda jsou skvělou volbou pro letní dny, které potěší kombinací pohodlí a elegance. Vyrobeny z vysoce kvalitní ekologické kůže a gumy získávají srdce žen, které si cení pohodlí. Díky jejich designu se žabky snadno nakupují a dokonale se přizpůsobí noze, což znamená, že je lze nosit po mnoho hodin.

Nízká platforma Koturnowa s výškou 5 cm nejen přidává několik centimetrů vysokých, ale také zajišťuje stabilitu a jistotu kroku. Klasický střih bez nosu způsobuje, že klapky jsou extrémně všestranné a odpovídají různým stylům - od každodenního po elegantnější. Šití s ​​vědomím každého detailu způsobuje, že flip -flops vynikají z jiných modelů.

Snadno kombinujte s letními šaty, šortkami nebo kalhotami, černé flipníky Mifsuda jsou v šatníku každé ženy na léto nutností. Původní balení výrobce ve formě elegantní krabice z nich činí ideální nápad na dárky. Kromě toho jejich neutrální barvy a minimalistický design je nutí sloužit po mnoho ročních období.

Vyberte si černé světelné žabky na nízkém klínu Mifsuda a užijte si módní a pohodlnou obuv, která dokonale doplní vaše letní stylizace!

  • Další funkce: nedostatek
  • Kód výrobce: BM200891
  • Sbírka: Letní
  • Barva: černý
  • Barva podrážky: bílý
  • Materiál podrážky: Pryž
  • Vnější materiál: eko kůže
  • Model: YL505 Lehké žabky s nízkým klínem
  • Nosek: chybějící nos
  • Typ podpatku: platforma
  • Dominantní vzor: žádný vzor
  • Materiál stélky: eko kůže
  • Spona: ['uklouzl']

Děkuji za přidání komentáře.

|