PS1 PS1 Pantofle se sponami a kožešinou černá Lydia

Nedostupný produkt ;(

Představujeme jedinečné dámské žabky PS1 v černé barvě, které spojují pohodlí s módním designem. Model Lydia se vyznačuje profilovanou stélkou, díky které se pohodlně nosí po celý den. Svršek žabek je zdoben elegantními stříbrnými přezkami a měkkým ekokožíškem, což z nich dělá perfektní doplněk k letnímu stylingu.

Tyto chlopně jsou navlékací, takže se snadno nasazují a sundávají. Vzhledem k nižšímu číslování doporučujeme zvolit větší velikost - jsou dostupné ve velikostech od 36 do 41, přizpůsobené délkám chodidla od 23 do 26 cm. Výška platformy je 2,5 cm, díky čemuž jsou žabky pohodlné a stabilní.

Žabky PS1 vyrobené z vysoce kvalitní ekologické kůže a pryžového materiálu stélky jsou nejen pohodlné, ale také módní prvek každého každodenního stylingu. Díky univerzální černé barvě se skvěle hodí k nejrůznějším outfitům. Díky originální krabici od výrobce jsou žabky také skvělým tipem na dárek.

Nečekejte a obohaťte svůj letní šatník o tyto stylové žabky, které spojují módu s pohodlím!

  • Spona: Hodit na sebe
  • Oteplení: Nedostatek
  • Typ podpatku: Plošina
  • Sbírka: Boty na boty
  • Barva: Černá
  • Barva podrážky: Černá
  • Materiál stélky: guma
  • Vnější materiál: umělá kůže
  • Modelka: DD70 BLK
  • Nos: žádný nosní díl
  • Výška podpatku / platformy: 2.5
  • Další funkce: nedostatek
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Platforma / podešev (cm): 2,5

Děkujeme za přidání komentáře.

|