Stylové kancelářské boty pro něj

Co je třeba zvážit při nákupu obuvi pro kancelářskou práci pro muže?

Kancelářská práce nevyžaduje speciální ochrannou obuv. Pánové se tak nemusí starat o nákup kvalitní obuvi, která bude chránit nohy před možnými riziky při práci. Je však třeba také promyslet výběr obuvi pro kancelářskou práci pro muže. Strávíte alespoň několik hodin denně v práci, takže není možné, aby vám vaše boty třely, utiskovaly nebo ublížily. Měly by být velmi pohodlné, lehké a prodyšné. Díky tomu zajistíte pohodlí nohou.

Je také důležité, aby se boty správně prezentovaly. Pokud ve vaší společnosti platí váš oblékání nebo obsluhujete klienty, setkáváte se s dodavateli nebo hrajete roli image (např. Obchodního zástupce), je třeba zajistit vhodně elegantní typ obuvi. Rozhodně byste neměli nosit sandály nebo espadrily. Místo toho si můžete vybrat kožené boty, stylové boty Jodhpur nebo módní mokasíny. Někdy jsou také přijatelné tenisky - ty narušují elegantní styl a obnovují vzhled, ale musíte se rozhodnout, zda vypadne sám.

Nejmódnější kancelářské pracovní boty pro něj

Kancelářské boty pro něj by měly nejen zdůraznit váš styl, ale také se postarat o pohodlí a profesionální vzhled. Dlouhé hodiny strávené za stolem teče mnohem rychleji, pokud je utratíte ve světlých a vzdušných botách, aniž byste je museli odpočítávat, abyste je vyměnili na pantoflích. Sázejte tedy na modely vyrobené s důrazem na podrobnosti od renomovaných výrobců. V ideálním případě by měly být vyrobeny z pravé kůže a mít dobře profilovanou podrážku. Mnoho návrhů, stylů a bohatých barev znamená, že si můžete vybrat pánskou kancelářskou obuv bez přílišných obtíží. Zde jsou tři typy, které nejlépe vyhovují této příležitosti!

  • Pánské boty - to je klasika, kterou musíte najít v šatníku každého muže. Budou pracovat nejen jako obuv pro práci, ale také při mnoha jiných příležitostech - např. Na večírku, konferenci, průmyslovou večeři, rande nebo svatbu. Modely v tlumených barvách budou vypadat skvěle na oblecích nebo elegantních kalhotách a košilích. Nebojte se však, že tento typ kancelářské boty pro muže je nudný! Samozřejmě si můžete vybrat standard, jako jsou boty Pilpol 1609 černé kožené pantofle nebo pantofle hnědé pánské Nikopol 1712 , ale můžete také trochu zbláznit. V současné době jsou velmi populární ty, které jsou ve sportovní edici, například pánské boty Badura 3716 nebo pantofle - například černé elegantní mokasíny 6-317 . Pokud v práci nepotřebujete kód oblékání a můžete nosit jakýkoli typ obuvi, např. Pro džíny, doporučujeme pohodlné varianty v neformálních verzích, například odvětrávané, lehké sportovní boty Badura 3523 .
  • Boty Jodhpur - to je vynikající varianta podzim-zima. Funguje to jak na cestě do práce, tak v kanceláři - za předpokladu, že si vyberete kvalitní a lehký model. Boty Jodhpur bezpochyby zasáhnou místo, pokud kombinujete kancelářskou práci s prací venku (např. Chodíte ke klientům, dodavatelům). Modely, které by vás měly upoutat, jsou klasické boty Jodhpur Riko 863 černé , které vypadají dobře na oblek, svázané a mimořádně módní boty Badura zimní boty Jodhpur hnědé . Pokud dáváte přednost vyšší svršek, jako je Chelsea Boots Badura 4797 černá . Další sportovní varianty, ideální pro džíny nebo kalhoty, jsou dokonce modelem pánské semišové obuvi značky McKey .
  • Moccasiny - tento typ kancelářské obuvi je ideální pro jarní a letní sezónu, ale lze ji také použít jako variabilní obuv ve společnosti. Pokud jsou pro vás boty Jodhpur příliš těžké a teplé, pak se vyplatí rozhodnout se vyměnit boty za lehčí. Mokasiny, které dokonale fungují s elegantním a ležérním oblečením, budou fungovat. K obleku doporučujeme černé pánské mokasíny Badura 3151 , zatímco když si vyberete látkové kalhoty a košili nebo svetr, můžete si vybrat méně formální model, např. Vázané mokasíny Riko 684 .

Jak vidíte, existuje mnoho modelů pánských kancelářských bot. Při nákupu postupujte podle našich tipů a nezapomeňte prozkoumat nabídku internetového obchodu butymodne.pl. Tam najdete variantu šitou na míru vašim potřebám. Šťastné nakupování!