PS1 PS1 Černá Pantofle Call On Me se svrškem a řetězem zlatý

Nedostupný produkt ;(

Představujeme elegantní dámské žabky PS1 se svrškem a módním řetízkem, které potěší každou ženu. V černé barvě se zlatými akcenty jsou tyto žabky perfektní volbou pro teplé letní dny. Vyrobeny z vysoce kvalitní ekologické kůže, vyznačují se měkkou stélkou, zajišťující komfort nošení po celý den.

Plochá podrážka s protiskluzovou úpravou je činí nejen stylovými, ale i praktickými při každodenním používání. Žabky PS1 skvěle doplní mnoho letních stylů - od vzdušných šatů až po volné šortky. Jejich univerzální design se bude hodit k různým příležitostem, jak na procházku, tak na setkání s přáteli.

Díky nazouvacímu zapínání je nasazování a sundávání klop extrémně jednoduché a rychlé. Díky výšce podpatku 1,5 cm jsou pohodlné a nezatěžují nohy. Stojí za to věnovat pozornost tabulce velikostí, aby dokonale odpovídala vhodné verzi pro vás.

Nenechte si ujít příležitost obohatit svou sbírku obuvi o tyto módní žabky PS1 – perfektní volba pro nadcházející léto! Prohlédněte si také celou naši kolekci dámských žabek, abyste našli svůj vysněný model.

  • Spona: Hodit na sebe
  • Oteplení: Nedostatek
  • Typ podpatku: Byt
  • Sbírka: Boty na boty
  • Barva: Černá , zlatý
  • Barva podrážky: Černá
  • Materiál stélky: umělá kůže
  • Vnější materiál: umělá kůže
  • Modelka: T500
  • Nos: náměstí
  • Výška podpatku / platformy: 1.5
  • Další funkce: nedostatek
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • výška podpatku (cm): 1,5 cm

Děkujeme za přidání komentáře.

|