Pánské boty Badura - modely, které musíte mít

Není to bezpodmínečně důvod, aby boty byly označovány za "bodky nad" a na jakékoliv oblečení. Dokonalá obuv kombinovaná s neformálními a kvalitními jeansy přenáší celou stylizaci na vyšší úroveň. V pánské šatně by mělo existovat několik klasických modelů, které se hodí k různým příležitostem.

Badura - kultovní značka pro náročné lidi

Na polském trhu s obuvími je obtížné najít výrobce obuvi, který kombinuje současné trendy v designu a zpracování s plynulostí pánské boty, Badura je uznávanou polskou obuvnickou společností s tradicemi z konce sedmdesátých let. Výrobce používá nejkvalitnější kůži: měkkou, bovinnou, divokou, ručně obarvenou kůru, kompaktní a elastickou telecí kůži a kůži ušlechtilé kozy. Design značky snadno zapadá do nejnovějších módních trendů.

Univerzální volba - Pánské boty Badura

Obuv značky se odkazuje na klasiku, známou pro všechny modely po celá léta. Nabídka značky zahrnuje vázané oxfordy z obilné kůže - jak hladké řezy v tlumených barvách, tak extravagantnější varianty tohoto modelu. Oxford je dokonalým typem tmavě modrého jeansu nebo obleku. Ostatní semišové boty budou použity hlavně pro korduroje, džíny a kalhoty z tlustší bavlny.

Celní volby pro léto a roky

Mužské Badura sandály je odpověď na hledání mnoha mužů. Jejich modely kombinují nevyžadovanou eleganci a pohodlí. Sandály značky se hodí jak do šortky, tak do lehkých plátěných kalhot nebo do dlouhých rukávů.

Pro pánové, kteří dávají přednost elegantnějšímu letnímu obrazu, doporučujeme semiš Badura pánské mokasínykteré fungují dobře ve společnosti lnu, lehkých obleků a hedvábných šortkách, což se přirozeně vztahuje na styl námořníka.

Boty pro zimní měsíce

Když je venku zima, musíte myslet na teplo a pohodlí zimní pánské boty, Badura má osvěženou klasiku pro muže. Patří sem boty, boty a módní konské boty Jodhpur v bezpečné, univerzální barvě. Je snadné si je vybrat pro každou, nejelegantnější stylizaci mužů.

tajemství Pánské boty Badura

Tajemství úspěchu značky Badura je jednoduché, i když většina polských výrobců ji nepoužívá. Jedná se o dovednou kombinaci současných globálních trendů s řemeslným zpracováním a věnováním pozornosti každému detailu.

Nadprůměrné pohodlí při použití a jedinečný styl obuvi značky BADURA určují, jak zákazníci připojí k značce. Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou pánské boty Badura.