Pánské pantofle Befado - SPA pro nohy

Pantofle jsou nedoceněnou součástí pánského oblečení - zcela špatné.
Po celém dni, pánské nohy, dokonce i v kožené, prodyšné botě nebo naboso, vyžadují odpočinek a pomoc. Nohy jsou podporou celého těla a každý den, zejména při chůzi a fyzickém namáhání, musí odolat hmotnosti a tlaku celého těla. To je důvod, proč po hodinách stojí za to, aby se o ně nestarali a poskytli jim správnou obuv.

Pánské pantofle Befado - zdraví

Pantofle této značky odlišují od ostatních specializovaný přístup a náklonnost k mnoha detailům, které jsou pro ostatní bezvýznamné. Pánské pantofle Befado mají široké a vysoké hroty, což vám umožní volně pohybovat prstem v botě.
Podrážka boty se podle ortopedických doporučení ohýbá z 1/3 na 2/3, což zvyšuje pohodlí při použití. Kožená antimykotická a antibakteriální stélka eliminuje nepříjemný zápach, což umožňuje, aby noha volně dýchala. To také neobsahuje chróm-toxické kůže, a dna boty - škodlivý ftalát.

Zaměřte se na kvalitu a design

design Befado pánské pantofle je univerzální - modely jistě osloví každého člověka, který hledá bezpečné modely a komfort. Pantofle jsou tlumené, nemají dekorace, takže se hodí jak do kalhot a pyžamů, tak i do šortky. Kromě posuvných modelů nabízí Befado také více vestavěných pantoflí, ideální pro chladnější dny. Pánské pantofle Befado doporučujeme nejen z estetických důvodů. Ocenění hovoří samy za sebe. Značka získala řadu významných cen na trhu včetně emblem Teraz Polska, Superprodukt 2015, Złoty Laur Klienta nebo značka Zdravé nohy.
Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.