Obuv pro práci v nemocnici a kanceláři. Seznamte se s nejlepšími modely


Ať už pracujete v nemocnici, zubní ordinaci nebo kosmetickém salonu, jste téměř neustále v pohybu. Dlouhý den na nohou může být neuvěřitelně únavný, pokud nenosíte pohodlné boty. Podívejte se, které modely jsou nejlepší pro kosmetičky, zdravotní sestry a zubní asistentky.

Jaké boty pro kosmetičku a sestřičku?

Zajímá vás, jaké boty budou sestřičce fungovat? Nevíte, jaké boty si vybrat pro práci v ordinaci? Nebo možná hledáte dokonalý model pro kosmetičku? Jste na správném místě! S ohledem na vás jsme připravili seznam nejpohodlnější obuvi pro ženy, které jsou neustále v pohybu. 

Než se dostaneme k jádru věci, vysvětlíme si, proč je správná obuv tak důležitá, když pracujete v nemocnici nebo v kanceláři.

Za prvé, ať už jste kosmetička, zdravotní sestra nebo zubní asistentka, na nohou trávíte prakticky celý den. V důsledku toho vám mohou otékat nohy a příliš těsná, špatně tvarovaná obuv bude skutečným utrpením.

Za druhé, práce v tomto typu profese je často spojena s přítomností nebezpečných předmětů, jako jsou jehly nebo jiné ostré nástroje. Boty z příliš tenkých materiálů by mohly způsobit spoustu problémů, pokud by vám taková věc náhodou vypadla z rukou.

Za třetí, čas strávený v nemocnici nebo kanceláři je často spojen s obtížně odstranitelnými skvrnami. Pokud chcete vypadat profesionálně, zvolte obuv se snadnou údržbou. Bílé, látkové tenisky nebudou vaším spojencem.

Na co si dát pozor při výběru obuvi pro práci v nemocnici a kanceláři?

Nyní, když už víte, proč jsou správně padnoucí boty pro ženy pracující v nemocnici nebo kanceláři klíčové, pravděpodobně si říkáte, na co si dát pozor, aby se investice do nové obuvi neukázala jako chyba.

Abychom vám výběr usnadnili, sesbírali jsme ty nejdůležitější aspekty, které by boty pro kosmetičky, zdravotní sestry a zubní asistentky měly mít.

Protiskluzová podrážka

Rozlité tekutiny nebo látky nejsou na nemocničních podlahách neobvyklé. Lidé pracující v zubní ordinaci nebo dokonce v kosmetické ordinaci mohou čelit podobným problémům. Udělejte ze své bezpečnosti prioritu a ujistěte se, že boty, které nosíte v práci, mají protiskluzovou podrážku. 

Prodyšné, odolné materiály

Několika i několikahodinové směny v práci mohou způsobit problém nadměrného pocení nohou. Pokud si nechcete přivodit nepříjemné neduhy, jako jsou plísně nohou a nehtů, určitě si obujte boty z prodyšných materiálů.

A když už jsme u materiálů používaných při výrobě bot, dbejte především na jejich odolnost. Díky tomu vám bude vaše obuv sloužit déle a hlavně – poskytne vám maximální bezpečí a ochranu před ostrými předměty, např.

Snadná údržba

Jak jsme již zmínili dříve, práce v nemocnici a kanceláři může přispět ke vzniku těžko odstranitelných skvrn a zabarvení na botách. Aby vaše boty nevypadaly nevzhledně, ujistěte se, že boty, které nosíte v práci, se snadno udržují. Vyhněte se semišovým a světlým textiliím a nahraďte je přírodní kůží nebo syntetickými, ale prodyšnými materiály.

Maximální pohodlí a střih

Mnohohodinové stání na nohou a vyřizování odborných záležitostí za běhu rozhodně vyžaduje maximální pohodlí. Vybírejte obuv, která vašim nohám poskytne dostatečné tlumení nárazů a podporu. Ujistěte se, že vaše boty správně sedí. Na rozdíl od výběr správné velikosti věnujte pozornost aspektům, jako je šířka nohou nebo jakákoli doprovodná onemocnění (např. bunions). 

Dodržování platných zásad

Některá zařízení mají specifické pokyny týkající se obuvi nošené zaměstnanci. Zatímco některá místa mají specifická pravidla týkající se barvy nebo ochranných vlastností boty, jiná se zaměřují na nutnost zakrytí prstů. Než půjdete nakoupit do našeho internetového obchodu, nezapomeňte si přečíst platná pravidla v místě zaměstnání.

Nejlepší modely obuvi pro zdravotní sestry, kosmetičky a zubní asistentky

Nyní, když víte, jaké faktory by vás měly vést při výběru obuvi pro práci ve vaší profesi, je čas vás inspirovat! Speciálně pro vás jsme připravili seznam našich oblíbených modelů, které se budou dobře hodit sestrám, zubním asistentům a kosmetičkám. Pracovat! 

Tmavě modré boty značky New Balance

Tyto boty jsou nejen stylové, ale také extrémně funkční. Silné pohodlné podrážky vám poskytnou maximální pohodlí po celý pracovní den a pomohou vám splnit i ty nejnáročnější výzvy. Jejich jedinou nevýhodou je nedostatečná voděodolnost, ale rozhodně jde o nenáročné boty na údržbu. 

Voděodolná sportovní obuv

Pokud však upřednostňujete voděodolnost, vsaďte na dámské běžecké boty se speciálním systémem tlumení nárazů. Díky vnitřní ponožce se svařenými švy zůstanou vaše nohy v suchu. Za zmínku stojí především pěnová stélka, která vám poskytne nesrovnatelné odpružení a navíc plní antibakteriální a protiplísňové funkce. 

Dámské hygienické pantofle Inblu

Hledáte klasické řešení? Vyberte si nenahraditelné žabky od renomovaného výrobce Inblu. Profilovaná stélka z přírodní kůže v kombinaci s pohodlným patním páskem vám zajistí pohodlí během dne.