Vinceza Lakované holínky pro ženy zateplené černý krokodýl Vinceza černá
Produkt nedostupný ;(
- Balíček bude odeslán v rámci 7 - 10 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Lakované holínky pro ženy zateplené černý krokodýl Vinceza černá
Představujeme patentované dámské kotníkové boty na podpatku Vinceza, které spojují eleganci a pohodlí. Tyto boty vyrobené z vysoce kvalitní eko kůže v krásné černé barvě jsou perfektní volbou na podzim a zimu. Díky zateplení v podobě deky na boty poskytují teplo a pohodlí i v chladnějších dnech.
Svršek vysoký cca 10 cm u kotníku a zapínání na zip usnadňují nazouvání a vyzouvání a stylový ležérní střih se skvěle hodí ke každodennímu i elegantnějšímu outfitu. Tloušťka podrážky je 1 cm, výška stabilního kvádrového podpatku je 5 cm, což ještě více zvýrazňuje postavu a dodává ženský půvab.
Holínky Vinceza jsou zcela novým produktem, na který se vztahuje záruka 24 měsíců, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu a odolnost. V originálním balení výrobce s pohodlnou látkovou stélkou a syntetickou podrážkou budou perfektním doplňkem každého šatníku.
Díky módnímu vzoru imitujícímu krokodýla tyto kozačky vynikají nad ostatními modely a jejich elegantní tvar je předurčuje na každodenní nošení i na výjimečné příležitosti. Vyberte si pohodlí a styl s patentovanými dámskými kotníčkovými botami Vinceza!
- Výrobce: Vinceza
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Boty > Obuv Vinceza
- Vnější materiál: umělá kůže
- Typ podpatku: blok
- Výška podpatku / platformy: 5
- Další funkce: lakované
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: Černá
- Materiál podrážky: syntetický
- Materiál stélky: tkanina
- Nos: špic
- Oteplení: Ano
- Výška: pro kotník
- Dominantní vzor: zvíře
- Spona: na zámku
Děkuji za přidání komentáře.