Marquiz Marquiz Kozačky nad kolena šedá
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 1 - 4 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Marquiz Kozačky nad kolena šedá
Představujeme mezky na vysokém podpatku od renomovaného výrobce Marquiz, které se jistě stanou stylovým doplňkem každého dámského šatníku. Tyto elegantní kozačky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ekologické semišové kůže, díky čemuž vypadají atraktivně i ekologicky.
Mušketýři nad kolena dodávají třídu a sex-appeal a díky jejich klasickému střihu jsou ideální pro různé styly - jak pro každodenní, tak pro formálnější příležitosti. Díky podpatku v podobě štíhlého jehlového podpatku s výškou 11,5 cm se bude každá žena cítit sebejistě a smyslně. Kulatá špička a boční zip zajišťují pohodlí a snadné nazouvání, takže jsou praktickou volbou.
Dodatečným atraktivním prvkem jsou cvočky, které dodávají botám originální charakter. V kombinaci s šedou barvou se tito mušketýři stávají extrémně univerzální a snadno se kombinují s různými styly.
Nechte tyto módní mušketýry od Marquiz stát se součástí vaší sbírky! Jsou ideální jak pro chladnější dny, tak pro speciální příležitosti. Vyberte si eleganci, pohodlí a styl pro každou příležitost!
- Výrobce: Marquiz
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Boty > Obuv Marquiz
- Vnější materiál: Ekologická kamzíková kůže
- Výška hřídele: Nad kolena
- Typ podpatku: Kolík
- Materiál stélky: Umělá kůže
- Další funkce: cvočky
- Oteplení: Ne
- Dominantní vzor: jiný vzor
- Spona: na zámku
- Nos: Kolo
- Sbírka: MÓDNÍ OBUV
- Výška podpatku / platformy: 11.5
- Materiál podrážky: syntetický
- Barva: Šedá
Děkujeme za přidání komentáře.