Inblu Inblu TH06 žabky se zapínáním na suchý zip černá

Nedostupný produkt ;(

Objevte bezkonkurenční pohodlí a styl s pánskými žabkami Inblu TH06 v elegantní černé barvě. Tyto žabky vyrobené z vysoce kvalitní přírodní kůže zaujmou nejen svým atraktivním vzhledem, ale také poskytují vynikající zážitek z nošení.

Měkká stélka a podšívka z přírodní kůže zaručují pohodlí po celý den, bez ohledu na to, zda je nosíte doma, v kanceláři nebo na procházce na ulici. Chlopně jsou navlékací, díky čemuž je jejich nasazení extrémně rychlé a snadné.

Funkční systém suchého zipu umožňuje přizpůsobit šířku chlopní vašim individuálním potřebám, což jim dává další výhodu. Model TH06 je perfektní volbou na jaro a léto, kombinuje moderní design a praktičnost.

Investujte do pohodlí a elegance s žabkami Inblu TH06 – nechte je být vaším spolehlivým každodenním společníkem!

  • Barva: Černá
  • Vnější materiál: Přírodní kůže
  • Dominantní vzor: jiný vzor
  • Materiál stélky: Přírodní kůže
  • Sbírka: INBLU

Děkujeme za přidání komentáře.

|
DOPORUČUJI
|
Skvělý kontakt, pohodlné boty doporučuji
|
DOPORUČUJI 100%
|