Hrají: Boty svatého Ondřeje


Ondřejský večírek se kvapem blíží a vy ještě nevíte, jaké boty si vzít? Stačí vzít v úvahu pár aspektů a během chvilky vytvoříte brilantní styling. Výběr se může lišit v závislosti na plánovaném outfitu a typu večírku, ale ujišťujeme vás, že s našimi tipy to bude triviální. Pracovat!

Boty svatého Ondřeje pro ni i pro něj

Chystáte se na párty u příležitosti svátku svatého Ondřeje? Bez ohledu na to, zda se bude jednat o elegantní ples svatého Ondřeje ve znamenité restauraci nebo zcela neformální domácí večírek s nejbližšími přáteli, musíte mít pohodlné boty.

Je totiž hlavně na nich, jestli budete protancovat celou noc, nebo raději sedět na okraji, stěžovat si na bolavá kuří oka a zoufale hledat náplasti na dně tašky.

S tímto vědomím nezapomeňte, že vaše boty na svatého Ondřeje by měly být především komfortní. V žádném případě si je neoblékněte poprvé v životě na tuto významnou událost. Než je ukážete světu na svatého Ondřeje, ujistěte se, že je řádně rozbijete.  
Kromě toho, že se v botách svatého Ondřeje potřebujete cítit pohodlně, vám s největší pravděpodobností také záleží dokonalý vzhled. Přemýšlíte, jaký model zvolit na ondřejský ples a jaký střih je lepší na domácí párty? Jsme tu, abychom vám pomohli udělat perfektní volbu!

Jaké boty na ondřejský ples pro ženy?

Ondřejský ples ve znamenité restauraci vyžaduje elegantní šaty. Z tohoto důvodu bude nejbezpečnější, pokud sáhnete po klasice a zvolíte pohodlné lodičky, dámské vysoké podpatky nebo pohodlné boty s plochou podrážkou.

K ecru koktejlovým šatům se nejlépe hodí boty světlé barvy. Co takhle nahé podpatky? Tyto boty určitě vytvoří efekt nohou do nebe, dodají vám ladnost a šarm! Noste je k mini nebo midi šatům. Pokud plánujete nosit dlouhé šaty, můžete s úspěchem obout nižší pohodlnější boty. Při výběru výšky podpatku se řiďte délkou vašich šatů. 

Pokud chcete vyčnívat z davu, zvolte originální obuv. Kovový lesk, podmanivé vázání, nebo třeba poutavé, a přesto extrémně pohodlné platformy? Hrajte si s módou a barvami a vytvářejte nepřehlédnutelné kombinace, díky kterým bude vaše stylizace středem pozornosti.

Pozor, ať to ale nepřeženete a nezačnete vypadat jako vánoční stromeček připravený na nadcházející svátky. Ke zdobeným šatům s velkými poutavými aplikacemi volte tlumenější obuv. Boty s detaily, kamínky a nevýraznými texturami se budou dobře hodit k šatům v minimalistickém stylu.

Jaké boty na ondřejský ples pro muže?

V případě mužů jdoucích na ondřejský ples je výběr mnohem jednodušší. Bez ohledu na to, zda se chystáte na párty s doprovodem nebo plánujete najít svou polovičku přímo na místě, jistě chcete zaujmout elegantním vzhledem. Z tohoto důvodu budete s největší pravděpodobností nosit oblek nebo společenské kalhoty a košili.

Výběr bot k takovému outfitu je velmi jednoduchý! Muži, kteří se rozhodli pro béžový oblek, mohou nosit hnědé společenské boty. Taková obuv také dokonale rozbije jednobarevnost černého obleku. Pokud chcete vypadat ještě elegantněji, můžete si pohrát s barvami. Vyberte si košili nebo kravatu v nápadném odstínu červené a barevně přizpůsobte boty těmto akcentům. 

Pozornost! Pokud se chystáte nazout své oblíbené oblekové boty, které vám sloužily léta, určitě si je pořádně připravte. O leštění bot a péči o ně jsme psali v tento článek.

Jaké boty na svatého Ondřeje doma?

Místo elegantního ondřejského plesu jste se letos rozhodli uspořádat domácí párty? V tomto případě budete potřebovat méně formální oblečení. Vyměňte okouzlující šaty v délce až na zem s třpytivým zdobením za klasické malé černé šaty nebo kalhoty s doutníčky a pohodlnou košili nadměrná velikost. Dokončete svůj Koukni se šperky, vkusný make-up a samozřejmě boty.

Vyberte si model s rovnou podrážkou, která nepoškrábe parkety v domě organizátora párty. Pokud váš hostitel dává přednost tomu, aby hosté zůstali bosí, je dobré se zásobit roztomilými pantoflemi, které vás zahřejí, i když zamíříte na balkón na čerstvý vzduch.

Jaké boty na maškarní ples svatého Ondřeje?

Andrzejki je také skvělá příležitost uspořádat kostýmní párty! Pokud se takové akce zúčastníte, stojí za to věnovat se vytvoření originálního výtvoru, ve kterém budete vypadat prostě šíleně.

Pokud není obuv výraznou součástí vašeho přestrojení, vsaďte na klasický model, který budete moci nosit každý den. Máš na sobě kostým čarodějnice? Vsaďte na černé nebo červené lodičky, které se - kromě večírku - budou skvěle hodit na rande nebo do kanceláře. Oblékáte se jako farmář? Vyberte si tenisky, ve kterých budete moci vyrazit s kámošema na pivo.

Bavte se!

Bez ohledu na to, jakou formu oslavy svátku svatého Ondřeje letos zvolíte, rozhodně se skvěle pobavíte! Aby vám nepohodlné a nepasující boty nepřekazily plány, určitě se řiďte našimi tipy. Bavte se!