D/CEO D/CEO Černé tenisky s třpytivými vsadkami Clorinda černá
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 4 - 7 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: D/CEO Černé tenisky s třpytivými vsadkami Clorinda černá
Představujeme černé tenisky s Glorindovými třpytivými vložkami, které jsou ideální volbou pro ženy, které si cení stylu a pohodlí. Vyrobeny z vysoce kvalitní ekologické kůže jsou charakterizovány moderním designem a pozorností k detailům.
Horní boty se dokonale ulpívají k noze, což zajišťuje pohodlí nošení po celý den. Nemůžete přehlédnout módní, silný dekorativní řetězec, který přidává originalitu teniskům a očnímu zachycení. Je to hit této sezóny!
Tenisky mají klasický kulatý nos a praktické šněrování, které vám umožní dokonale odpovídat noze. Jediná z gumy zaručuje trvanlivost a dobrou adhezi, což z nich činí skvělou volbou jak pro každodenní stylizace, tak pro sportovní výzvy.
Tenisky Clorinda jsou k dispozici ve standardní velikosti, proto vám doporučujeme, abyste si vybrali svou velikost, abyste si užili maximální pohodlí. Výška paty je 5 cm, což přidává k postavě lehkost a činí tyto boty kombinací sportovního uvolnění a elegantního vzhledu.
Dobře zabalené v původní krabici výrobce, tyto tenisky se určitě stanou oblíbenou položkou šatníku. Vyberte si Clorind a zvýrazněte svůj jedinečný styl!
- Výrobce: D/CEO
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Sportovní > Obuv D/CEO
- Producentský kód: WX-150 černá
- Barva: Černá
- Materiál podrážky: Guma
- Materiál stélky: tkanina
- Vnější materiál: umělá kůže
- Nos: kolo
- Výška: nízký
- Výška podpatku / platformy: 5
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Spona: přichycena
Děkujeme za přidání komentáře.