Vinceza Černé lakované šněrovací boty na podpatku Vinceza černá

Nedostupný produkt ;(

Dokonalý styl sám o sobě se odráží v malých detailech a Vincezovy lakované šněrovací boty na vysokém podpatku jsou kvintesencí tohoto principu. Elegantní a univerzální černé boty této slavné značky jsou návrhem, který ukradne srdce milovníkům klasické elegance, ale i těm ženám, které hledají něco jedinečného pro každodenní nošení.

Šněrovací boty Vinceza se vyznačují lesklou lakovanou úpravou, která jim dodává šik a moderní charakter. Černá barva obuvi je nadčasovou volbou, která se snadno hodí k mnoha stylům – od business až po večerní outfity.

Blokový podpatek je ideálním řešením pro ženy, které oceňují stabilitu a pohodlí, aniž by obětovaly ženský přízvuk. Výška podpatku je od 0 do 3 cm, díky čemuž je tato obuv pohodlná pro každodenní nošení a zároveň dodává trochu elegance.

Ekologická kůže, ze které je vyroben svrchní materiál i stélka, je volbou šetrnou k životnímu prostředí a odolnou vůči poškození. Kulatý nos navíc zajišťuje dostatečné pohodlí i při dlouhodobém nošení.

Zapínání na šněrování je nejen dekorativním prvkem, ale také praktickým. Umožňuje botě dokonale sedět na noze, takže obuv perfektně sedí, aniž by způsobovala oděrky nebo nepohodlí.

Boty Vinceza jsou baleny v originální krabici výrobce, což z nich dělá i skvělý tip na dárek pro milovanou osobu. Čistý povrch bez vzoru je univerzální, stále v módě a přitom si zachovává svůj moderní charakter.

Tento model výrobcem nazvaný „Black“ váží včetně obalu pouze 1 kg, díky čemuž je lehký a snadno se přenáší. Jedná se o obuv vytvořenou pro ženy, které si cení pohodlí a estetického vzhledu na nejvyšší úrovni.

Černé lakované šněrovací boty na vysokém podpatku Vinceza jsou synonymem elegance v pohodlné podobě, ideální pro moderní ženy, které oceňují nadčasový design a funkčnost v jednom.

  • Typ podpatku: pošta
  • Další funkce: lakované
  • Barva: Černá
  • Přímá barva: Černá
  • Barva podrážky: Černá
  • Materiál stélky: umělá kůže
  • Vnější materiál: lakovaná ekologická kůže
  • Nos: kolo
  • Spona: přichycena
  • Výška podpatku / platformy: 4
  • Dominantní vzor: bez vzoru

Děkujeme za přidání komentáře.

|