D/CEO D/CEO Bílé tenisky zdobené nášivkou a nápisy na platformě Etara bílý
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 4 - 7 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: D/CEO Bílé tenisky zdobené nášivkou a nápisy na platformě Etara bílý
Objevte novou dimenzi stylu a pohodlí s bílými tenisky D/CEO, která se určitě stane neoddělitelným prvkem vašeho sportovního šatníku. Tyto extrémně módní boty, zdobené velkolepým vzorem a zajímavými nápisy na platformě, přitahují pozornost a přidávají charakter jakéhokoli stylu.
Vyrobeno z vysoce kvalitní ekologické kůže, tenisky Hurtado dobře přidržují nohu a poskytují pohodlí po celý den. Kromě toho silný dekorativní řetězec, který se stal hitem aktuální sezóny, jim dává jedinečný vzhled a dělá z nich perfektní denně i pro zvláštní příležitosti.
Tenisky mají kulatý nos a nízkou výšku, díky čemuž jsou pohodlné a praktické, a jejich 10 cm vysoká platforma také zdůrazňuje postavu. Pečlivě navržené, ideálně vhodné pro standardní velikost, vám umožní vychutnat si perfektní fit.
Nečekejte, nechte si každý den trochu luxusu a stylu s bílými tenisky D/CEO. To je skvělá volba pro každou ženu, která chce kombinovat módu s pohodlím. Vaše nohy si zaslouží to nejlepší!
- Výrobce: D/CEO
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Sportovní > Obuv D/CEO
- Producentský kód: K1735 WHITE
- Barva: Bílý
- Materiál podrážky: Plastický
- Vnější materiál: umělá kůže
- Nos: kolo
- Oteplení: Ne
- Výška: nízký
- Výška podpatku / platformy: 10
Děkujeme za přidání komentáře.