Proč se vyplatí pořídit si dětskou obuv Bartek?

Společnost Bartek je největším polským výrobcem obuvi pro děti přítomný na trhu. Již více než dvacet let designéři společnosti rozšiřují své znalosti o tom, jak se nejlépe starat o nohy nejmladších zákazníků obchodů s obuví. V době, kdy Dětské boty Bartek se staly tvůrcem trendů a synonymem vynikající kvality, pohodlí a péče o zdravý vývoj dětí. Tým vytvářející produkty společnosti se skládá ze specialistů, kteří zajišťují, že nové modely jsou nejvhodnější pro anatomii malých nohou. Všechny boty procházejí specializovanými testy, aby si rodiče mohli být jisti, že nakupují Boty Bartek obdrží produkt nejvyšší kvality.

Charakteristické vlastnosti obuvi Bartek

Každá ze sbírek Boty Bartek Je vytvořen pro rodiče, kteří hledají pro své děti to nejlepší, velmi vědomě se rozhodují a uvědomují si důležitost správného obutí. Obuv, kterou nosíme v prvních letech svého života, má v dospělosti obrovský dopad na naše zdraví.

Společnost Bartek každoročně vyvíjí několik stovek návrhů obuvi. Mezi nimi jsou boty, boty, sandály, vysoké boty, pantofle a baletky v mnoha různých barvách. Všechno jsou to originální projekty, na kterých pracovali odborníci z různých oborů, aby byla zaručena nejvyšší kvalita Dětské boty Bartek.

Obuv Bartek charakterizovaný inovativním designem a technologickými řešeními: svršek s výškou pokrývající kotník, stabilizační pata, pružná a protiskluzová podrážka, nastavitelné zapínání, snadné nazouvání. Navíc, Dětské boty Bartek Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní kůže.

Vybrané modely jsou vybaveny unikátním řešením B-FRESH, tj. Antibakteriální a protiplísňovou vložkou, která chrání dětskou nohu před plísněmi a alergeny, a také reflexními prvky, které zvyšují úroveň bezpečnosti dítěte, díky čemuž bude lépe viditelná na silnice po setmění. Další originální řešení použité v Boty Bartek je inovativní membrána SYMPATEX REFLEXION - zajišťující 100% vodotěsnost a větruodolnost a dvakrát tolik tepla bez ztráty prodyšnosti.

Boty Bartek jsou vyráběny ve čtyřech velikostních skupinách, díky nimž každý rodič najde pro své dítě model: Dítě - boty s číslem 17-21, Batolata - boty s čísly 19-26, Mateřská škola - boty s čísly 26-32, Škola - boty s čísly 33 - 40.

Pantofle Bartek pro děti - pohodlné a stylové pro nejmenší

Výběr obuvi vlastní výroba u dítěte pamatujte, že musí splňovat trochu jiné požadavky než boty používané při venkovní chůzi. V první řadě je velmi důležitá půda, po které naše dítě chodí. V případě koberců a koberců typických pro polské domácnosti, tj. Měkký podklad, se doporučují boty s pružnou, měkkou podrážkou. Měla by se ohýbat ve výšce flexe prstů, přibližně 1/3 boty. Bačkory pro děti Bartek splňují výše uvedené požadavky. Jsou také lehké a vzdušné, díky čemuž se nohy batolat nepotí a neunavují ani v případě velmi vysoké fyzické aktivity. Dodatečně, Pantofle Bartek mají originální, barevný design, který si zamilují všechny děti!

Zveme vás, abyste se s nabídkou seznámili Boty Bartek k dispozici v našem obchodě!