Proč stojí za koupi dětské boty Bartek?

Bartek je největší polský výrobce dětské obuvi na trhu. Již více než dvacet let rozšiřují designéři své znalosti o tom, jak nejlépe postarat o kroky nejmladších zákazníků obchodů s obuví. V tuto chvíli Dětské boty Bartek staly se determinanty trendů a synonymem vynikající kvality, pohodlí a péče o zdravý vývoj dětí. Tým, který vytváří produkty společnosti, se skládá ze specialistů, kteří se ujistili, že nové modely jsou nejvhodnější pro anatomii malých nohou. Všechny boty podstupují odborné testy, díky nimž si rodiče mohou být jisti, že se rozhodnou koupit Bartekova obuv obdrží produkt nejvyšší kvality.

Charakteristické rysy obuvi Bartek

Každý ze sbírek Bartekova obuv je vytvořen pro rodiče, kteří hledají to nejlepší pro své děti, velmi vědomě dělají rozhodnutí a jsou si vědomi důležitosti správné úpravy obuvi. Jaká obuv nosíme v prvních letech našeho života, má obrovský dopad na naše zdraví v dospělosti.

Každý rok Bartek navrhuje několik set bot designů. Mezi nimi jsou boty, boty, sandály, vysoké boty, pantofle a baleríny v mnoha různých barvách. Všechny z nich jsou originální projekty, na kterých pracují odborníci z různých oborů, kteří zaručují nejvyšší kvalitu dětské boty Bartek,

Obuv Bartek charakterizují inovativní konstrukční a technologická řešení: horní část s patou, pata stabilizující patu, elastická a protiskluzová podrážka, nastavitelné zapínání, snadné oblékání. Kromě toho, Dětské boty Bartek Jsou vyrobeny z kvalitní přírodní kůže.

Ve vybraných modelech byl aplikován jedinečný roztok B-FRESH, tzn. Antibakteriální a protihubová vložka, která chrání nohu dítěte před houbami a alergeny, a odráží reflekční prvky dítěte, které budou po tmě viditelnější na silnici. Další originální řešení použité v Bartek boty je inovativní membrána SYMPATEX REFLEXION - poskytuje 100% vodotěsnost a větruodolnost a dvakrát tolik tepla bez ztráty dýchacích vlastností.

Bartekova obuv jsou vyráběny ve čtyřech velikostních skupinách, takže každý rodič najde u svého dítěte model: Dětská obuv v čísle 17-21, Dětská obuv - obuv v čísle 19-26, Mateřská škola - obuv v číslech 26-32, Školní boty číslo 33 -40.

Pantofle pro děti Bartek - pohodlné a stylové pro ty nejmenší

Při výběru dětské obuvi nezapomeňte, že musí splňovat mírně odlišné požadavky, než boty používané k vycházce venku. Nejdůležitější je skutečnost, že naše dítě trčí. V případě typických pro polské domy, koberce a podlahové krytiny, např. Měkké, doporučujeme boty s pružnými, měkkými podrážkami. Mělo by se ohýbat na úrovni ohybu prstů, což je přibližně 1/3 boty. Papuče pro děti Bartek splňovat výše uvedené požadavky. Jsou také lehké a vzdušné, takže se nohy batole netěší a neobtěžují ani při velmi vysoké fyzické aktivitě. Kromě toho, pantofle Bartek mají originální, pestrý design, pro který budou všechny děti milovat!

Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou Bartekova obuv k dispozici v našem obchodě!