Inna marka Zdobené eko semišové béžové balerínky s páskem Tirilissa béžový

Nedostupný produkt ;(

Zde jsou baleríny, které jistě potěší každého milovníka elegantní a pohodlné obuvi! Zdobené baleríny s ekologickou semišovou béžovou Tirilissou jsou perfektní kombinací stylu a pohodlí, které funguje perfektně pro každou příležitost.

Tyto krásné baleríny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního eko-zamszu, který poskytuje nejen estetický vzhled, ale také pohodlí nošení. Jejich jedinečnou výhodou je četné drahokamy napodobující drahokamy, které přidávají lesk a přitahují vzhled. Béžová barva je způsobuje, že se dobře mísí s elegantními i příležitostnými stylizacemi.

Tento model je vybaven nastavitelným pásem, který nejen stabilizuje nohu, ale také zdůrazňuje ženskou postavu. Plochý paty s výškou 0,5 cm z nich činí perfektní baleríny po dlouhé dny plné aktivity. Určitě oceníte jejich pohodlí, zejména na jaře a v létě!

Chcete si koupit tento model? Nezapomeňte navrhnout tabulku velikosti, která dokonale odpovídá balerínům k nohám. Nabídka zahrnuje velikosti od 36 do 41 a jejich mandlový prst přidává poznámky k každému kroku.

Ballerinas Tirilissa jsou skvělou volbou pro každou ženu, která chce kombinovat módu s funkčností. Získejte trochu luxusu a nechte tyto baleríny, aby vaše stylizace zářily!

  • Typ podpatku: Plochý podpatek
  • výška podpatku (cm): 0,5
  • Další funkce: kamínky , trysky
  • Producentský kód: A336-5 ČERNÁ
  • Barva: béžový
  • Přímá barva: béžový
  • Barva podrážky: béžový
  • Materiál podrážky: materiál
  • Materiál stélky: umělá kůže
  • Vnější materiál: ekologická semišová kůže
  • Modelka: Ekologické semišové ploché baletky s popruhem
  • Nos: mandle
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Spona: přezka
  • Oteplení: Ne

Děkujeme za přidání komentáře.

|