Inna marka Vysoké kozačky nad kolena z ekologického semiše, Brown Galadi hnědý

Nedostupný produkt ;(

Objevte jedinečný styl a pohodlí díky hnědým podpatkům s kolenem od Galadi. Tyto dlouhé boty, vyrobené z vysoce kvalitního ekologického semiše, kombinují eleganci s každodenní praktičností. Horní dosah přes koleno a zaoblený nos činí každý krok potěšením. Na nízké a stabilní patě s výškou 5,5 cm zajistěte pohodlí po celý den.

Model je vložen a vybaven dalším zipem, což usnadňuje oblékání a vzletu. Tyto boty jsou izolovány přikrývkou obuvi ve výšce nohou a jsou ideální pro chladnější dny. Krásné šití na svršku jim dává postavu a univerzální hnědá barva je činí dokonalým mícháním s mini šaty nebo sukněmi.

Boty Galadi nejsou jen módní doplněk, ale také nezbytným prvkem každé dámské šatní skříně, ideální pro sezónu podzimní/zimní sezóny. Při výběru velikosti stojí za to pomocí tabulky velikosti k nalezení perfektního přizpůsobení. Vyberte si eleganci a pohodlí každý den!

  • výška podpatku (cm): 5,5
  • Výška hřídele (cm): 56
  • Šířka hřídele (cm): 18,5
  • Další funkce: nedostatek
  • Producentský kód: KÁVA LQ-53
  • Barva: Hnědý
  • Barva podrážky: Hnědý
  • Materiál podrážky: materiál
  • Materiál stélky: umělá kůže
  • Vnější materiál: ekologická semišová kůže
  • Modelka: Boty na vysokém podpatku
  • Nos: kolo
  • Oteplení: Ano
  • Typ podpatku: blok
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Spona: na zámku , hodit na sebe
  • Výška podpatku / platformy: 5.5

Děkujeme za přidání komentáře.

|