Vybíráme elegantní pánské boty, které jsou ideální pro maturitní a středoškolské závěrečné zkoušky


První elegantní boty pro chlapce obvykle vybíráme na přijímání a zkoušku na konci střední školy nebo základní školy. Pokud v životě mladého člověka není mnoho oficiálních příležitostí, nejčastěji budeme v posledním ročníku před opětovným výběrem dalšího páru. Příčka je zavěšena velmi vysoko - boty musí oslovit teenagera a musí být dostatečně univerzální a pohodlné, aby se daly nosit na plesu a zkouškách. Poradíme vám, jak vybrat ty nejlepší boty pro maturanta.

Elegantní boty - jaký materiál a barva?

Dobře vyrobené, stylové boty pomáhají budovat pozitivní první dojem. Proto by první „dospělácké“ boty pro chlapce měly být jednoduché a univerzální. Investujme do přírodní kůže, která skvěle vypadá a krásně stárne. A co víc, vyplatí se sázet na klasiku, protože trendy v jedné sezóně se mohou ukázat jako pasivní ve druhé. Na ples jsou vyžadovány večerní šaty, proto bychom měli černé boty sladit s tmavým oblekem. Zkoušky se konají v květnu a podle kánonu pánské módy by si teenager pro tuto příležitost měl obléknout lehčí oblek a hnědé nebo šedé boty. Pokud se na to mladý muž cítí, ať si hraje s módou - během studia a přijímacích pohovorů určitě použije dvě oficiální oblečení. Pokud je však výběr oblečení a obuvi na ples pro přítele trápením, stačí mu v šatníku jeden klasický oblek a ladící tmavé boty.

Klasická pánská obuv - specifické typy

Při nákupu pánské obuvi nejčastěji hledáme zimní, letní nebo polobotky. Mezitím pánská móda rozlišuje několik typů klasické obuvi, z nichž nejoblíbenější jsou oxfordky (dříve vídeňské) a derby (anglicky). Jedná se o nejformálnější a večerní pánské boty se složitým prošíváním. Chceme -li, aby mladý muž vypadal výjimečně elegantně, vzdejme se prolamovaných dekorací - šklebících se a vybereme uniformní boty z lícové kůže. Derby má ve své skříni nejvíce Poláků. Jejich design je o něco méně elegantní než oxfordky, a to i při vysoce kvalitním zpracování. Tyto boty jsou určeny pro každodenní nošení na pracovní schůzky nebo do práce. Pokud však získají souhlas absolventa střední školy, vyplatí se je koupit - rozhodně to bude skvělá investice do dalších let. Dalšími pánskými modely, které mohou mladého muže zajímat, jsou: letci, mniši, mokasíny, příp Chelsea boty.

Důležité: detaily

Pamatujte na to dokonalé, formální pánské boty Jsou vyrobeny z lícové kůže, mají stylový design a úhledné švy. Černá je nejformálnější barvou a v kombinaci s koženou podrážkou vytváří boty ideální pro velmi formální příležitosti. Při výběru správného páru pro teenagera vezměme v úvahu vkus a pohodlí mladého muže. Klasické pánské boty vynikající kvality, ideální na plesové a středoškolské finále, najdete na webu KeeShoes.

Výběr obuvi pro teenagera může být velkou výzvou. Pokud model vybereme online, můžeme zkrátit dobu strávenou v obchodech. Toto řešení ocení i absolvent střední školy - je málo mužů, kteří ochotně tráví čas nakupováním.