Vybíráme boty na svatbu. Které modely budou fungovat nejlépe?


Svatební hostina je pro nevěstu a ženicha nesmírně důležitou oslavou, ale také skvělou příležitostí k setkání s nejbližší rodinou a přáteli. Zábava, která často trvá až do svítání, vyžaduje především pohodlné a pohodlné boty. Zde je pár tipů, které vám pomohou rozhodnout se, jaké boty si na svatbu vybrat.

Při výběru obuvi pro svůj outfit byste měli zvážit nejen vizuální aspekty. Když se bavíte celou noc, nejdůležitější je, jak jsou boty pohodlné. Přece nechcete, abyste kvůli špatně zvoleným botám museli trávit tak důležitou příležitost u stolu! Které modely budou fungovat nejlépe? Vybíráme boty na svatbu.

Boty na svatbu - pohodlí je klíč

Obuv by měla vytvářet s tvorbou harmonický celek, ale stojí za to věnovat pozornost několika detailům, které se během mnoha hodin oslav oslaví.

Klíčovými otázkami jsou materiál, ze kterého jsou boty vyrobeny, a způsob jejich ušití. Nejlepší budou rozhodně boty z přírodní kůže, které se vyznačují dobrou cirkulací vzduchu a perfektním přizpůsobením noze. Pokud jsou boty z přírodní kůže pro vás příliš velkou finanční zátěží, můžete se rozhodnout pro levnější model z jiného materiálu, například z ekologické kůže.

Bez ohledu na to, kterou možnost si vyberete, stojí za to obuv před akcí vyzkoušet a ověřit si pohodlí jejího používání.

Vysoké podpatky, klínky nebo ploché? Jaké boty na svatbu

Pro elegantní styl ženy nejčastěji volí tradiční vysoké podpatky. Jedná se o nejuniverzálnější model, který dává výraz i skromnému outfitu. Klasické vysoké podpatky se zúženou špičkou je nadčasový model, proto budou perfektní i pro jiné příležitosti.

Pokud se na vysokých podpatcích necítíte příliš sebevědomě nebo máte strach, že v nich nebudete moci volně hrát celou noc, vybírejte modely se sloupkem, klínovými podpatky nebo s jemnou platformou. Takové řešení obohatí vzhled vaší stylizace a zároveň umožní skvělou zábavu po celou dobu obřadu.

Stále oblíbenější model obuvi na svatbu je balerína nebo ploché sandálykteré zajišťují pohodlí a stabilitu při hraní. Boty na plochém podpatku jsou skvělou volbou pro ženy, které preferují ležérní, volný styl a nemají žádné zkušenosti s chůzí na vysokém podpatku. Zajímavé je, že balerínky jsou velmi půvabným a okouzlujícím modelem bot, které budou dobře fungovat v kombinaci s lehkými, vzdušnými šaty.

Nebo možná trochu extravagance?

Svatební hostina je příležitost, během které můžete sáhnout po odvážnějších a extravagantnějších stylizacích, hrát si se střihy a barvami. Můžete také snadno nasadit dekorativní, poutavé doplňky, které se v každodenních situacích neosvědčí stejně velkolepě a stylově. Intenzivní barvy nebo třpytivé prvky určitě zpestří váš vzhled a nezůstanete bez povšimnutí.

Však si to pamatujte boty na svatbu v první řadě by měly odpovídat vašim šatům a stylu. Pokud vsadíte na silně zdobené, výrazné šaty s volánky nebo jinými propracovanými prvky, stojí za zvážení zkombinovat je s jemnými botami v neutrální barvě. Kombinace extravagantních šatů s botami v podobném stylu způsobí, že celý bude vypadat příliš stylově až kýčovitě.

Procházením inspirací oblíbených módních domů si snadno všimnete trendu barevných bot kombinovaných se šaty v tlumených barvách. Je to skvělé řešení pro ženy, které dávají přednost zdůraznění jednoho prvku stylingu. Bezpečná barva šatů je dokonalým podkladem pro boty v honosné výrazné barvě. Možná tedy místo efektního outfitu zvolit boty v módní a výrazné barvě?

Boty na svatbu nemusí být nudné a jednobarevné. V tomto případě se doporučuje trochu šílenství.