Vybíráme boty na karneval. Být inspirován!


Karneval je v plném proudu a vy stále přemýšlíte, jaké boty si vzít na více či méně bujarý večírek? Jste na perfektním místě! S ohledem na vás jsme připravili ty nejzajímavější návrhy obuvi, ke kterým jsme vybrali brilantní stylizace. Být inspirován!

Karnevalová zábava bez starostí

Karnevalová zábava se kvapem blíží? Místo toho, abyste si dělali starosti, co si vzít na sebe, podívejte se na našeho průvodce. I když se nechystáte navštívit Rio de Janeiro nebo New Orleans, přesto si můžete vytvořit nezapomenutelnou karnevalovou atmosféru a pobavit se jako na těch nejhlasitějších večírcích!

Zajímá vás, jaké boty budou fungovat nejlépe? Jste na správném místě! Rádi vám pomůžeme se správným výběrem, abyste si s tím nelámali hlavu.

Dbejte na dokonalé padnutí

Chystáte se na maškarní karnevalový večírek? Nebo možná plánujete velký ples ve znamenité restauraci? Nebo raději vsadíte na domácí párty se svými blízkými? V závislosti na stylu večírku se ujistěte, že vaše boty dokonale ladí s příležitostí. 

Vsaďte na originální barvy a překvapivé designy nebo zvolte zcela opačně a vsaďte na klasické střihy. Pamatujte, že pokud se v konkrétním páru bot cítíte nepohodlně, plány na úspěšnou párty mohou být rychle zničeny.

Z tohoto důvodu dbejte na to, aby vám boty perfektně seděly na noze. Za žádných okolností byste se neměli rozhodovat vmáčknout boty, které jsou příliš malé, a doufat, že po pár tanečních písních se boty rozjedou a nebudou svírat. Pozor také na příliš velké boty, které oproti zdání mohou způsobit bolestivé oděrky. Pozor také na nebetyčné podpatky, pokud se v nich nemůžete volně pohybovat.

Vsaďte na třpytky

Karnevalové zábavy se nekonají každý den. Z tohoto důvodu si na takovou akci můžete s úspěchem vybrat boty, které nenosíte každý den. 

Co takhle třpytivé třpytky? Tuto sezónu je velmi módní! Zde je několik návrhů, které ukradnou srdce každého milovníka bling bling:

 

Zkombinujte třpytivé boty s lesklým saténem a glamour doplňky. Získáte tak fenomenální stylizaci, která se bude skvěle hodit na karnevalový ples.

Pokud se chystáte na méně honosný večírek, hitem budou i třpytivé boty. Zkombinujte je s malými černými šaty nebo dámským oblekem pro WOW efekt. Díky lesklé obuvi nebudete nikdy vypadat nudně!

Barevné závratě

Karneval je rozhodně festival barev. Bohatá paleta barev dokonale podtrhne bujarý charakter každé párty! Neomezujte se na barevné šaty nebo sukně. Vyberte si obuv, která skvěle doplní i tlumenou stylizaci a dodá jí šmrnc. Tyto modely si zamilujete:

Obzvláště dobře poslouží intenzivní odstíny – fialová, červená, fuchsiová nebo zelená. V zásadě neexistují žádné limity. Pokud se chcete ujistit, že budete vypadat dobře, vyberte si barvu, která dobře ladí s tónem vaší pleti. Nebojte se kombinovat různé barvy, ale abyste to nepřehnali, držte se pravidla tří barev.

Klasika vždy v ceně

Pokud nechcete investovat do extravagantní obuvi na jednu příležitost, budou pro vás hitem klasická nadčasová řešení. Takové boty se totiž budou hodit nejen na karneval, ale i na jiné párty, jako jsou svatby, křtiny nebo kulaté narozeniny. Můžete je nosit i na rande a dokonce i do kanceláře. Shromáždili jsme několik návrhů na nadčasové modely bot. 

Klasická černá nebo nadčasová béžová? Volba je na tobě! Obě tyto barvy bot snadno sladíte ke svým party outfitům. Pokud budete dbát na zachování nepřerušované, vertikální linie, opticky prodloužíte i nohy.

Jak toho dosáhnout? Stačí jen sladit barvu punčocháčů s odstínem bot. Tomuto tématu jsme věnovali samostatný článek, který najdete tady. Zkrátka: pro akty zvolte béžovou a pro černou černou. Efekt nohou až do nebe zaručen! Vidíte, jak je to jednoduché?

Bavte se až do svítání!

Jak vidíte, výběr bot na karnevalový večírek je dětská hračka. Nebojte se pohrát si s módou a vyjádřit se prostřednictvím stylingu pro tuto speciální dobu. Buďte kreativní a odvážně si vyberte mezi svými oblíbenými barvami a nenápadným designem. Dbejte také na své pohodlí a řiďte se našimi radami. Tímto způsobem se jistě budete bavit až do rána!

Psst! Pokud jste se rozhodli pro efektní vysoké podpatky, pak si pro maximální pohodlí pořiďte druhý pár bot s plochou podrážkou. Díky tomu můžete během mrknutí oka vyměnit boty za pohodlnější a vaše nohy si oddechnou.