Boty + punčocháče = perfektní kombinace, pokud znáte tato pravidla


Mráz za oknem vás nemusí přimět vzdát se sukní nebo šatů. Pokud se ujistíte, že zůstanete v teple, tyto kusy oblečení nemusí skončit na dně vašeho šatníku a čekat na příchod jara. Vše, co potřebujete, jsou... punčochy. Přemýšlíte, jak je zkombinovat se svými oblíbenými botami, abyste se nedopustili módního faux-pas? Jste na správném místě! S našimi tipy bude tento úkol dětskou hrou.

Pár důvodů, proč milujeme punčocháče

Punčochové kalhoty jsou spásou pro zastánce šatů a sukní, když teploty začnou klesat. Dodatečná vrstva v podobě ladícího materiálu ochrání vaše nohy před chladem a mrazem, a přesto budete moci vypadat žensky a cítit se sebejistě.

Poskytnutí tepla však není to jediné, co punčochy umí. Punčocháče totiž nejsou jen zimním atributem! Mohou úspěšně doplnit mnoho stylů pro každé roční období a přidat stylovou tečku přes „i“. Navíc díky nim můžete mrknutím oka prodloužit a zeštíhlit nohy. 

Přemýšlíte však, jak je zkombinovat se svými oblíbenými botami, aby nebyly módní záležitostí trapas? Jste na správném místě! S našimi tipy bude tento úkol dětskou hrou. Začněme!

Černé punčocháče

Černé boty dokážou odhalené nohy opticky zkrátit. Pokud je nezkombinujete s černým spodkem, čímž vytvoříte souvislou vertikální linii. Pro tento účel budou legíny nebo černé kalhoty perfektní. 

Chtěli byste sukni nebo šaty? Nic není ztraceno! Stačí si vzít černé punčocháče. Vyberte si tenký nebo silnější model a slaďte je s botami – klasickými kozačkami, stylovými balerínkami nebo kozačkami ve vojenském stylu. Ujistěte se, že vaše boty mají tmavou barvu.

V žádném případě nekombinujte černé punčochové kalhoty a světlé boty. Tato kombinace nikdy nevypadá dobře!

Nahé punčocháče

Chcete si vzít béžové stehenní výšivky, ale černé punčocháče se s nimi jen bijí a narušují rafinovaný minimalismus? Vyměňte je za nahé punčocháče, které vytvoří nepřerušovanou linii nohou a opticky je prodlouží. K tomuto outfitu můžete nosit jak šaty, tak sukni. Držte se pravidla tří barev a vytvořte set v tlumených barvách, například kombinujte béžovou, bílou a hnědou.

Punčochové kalhoty se vzorem

Co takhle vzorované punčocháče? Využijte jejich neobvyklý vzhled a zacházejte s nimi jako s podkladem pro vytvoření soudržného stylu. Punčocháče můžete kombinovat s dívčími puntíky nebo květinami s těžkými kozačkami ve vojenském stylu. Takto získáte originální efekt a budete vypadat úžasně!

Máte-li chuť na méně holčičí vzory, oblékněte si punčochové kalhoty výrazných geometrických tvarů, například diamantů. Můžete je nosit k malým černým šatům nebo k vašim oblíbeným tužkovým šatům se sakem. Vyberte si klasické semišové kozačky, které tuto stylovou kombinaci nenápadně doplní. Takto oblečená můžete úspěšně jít do kanceláře.

Pozornost! Při výběru vzorovaných punčocháčů je neschovávejte pod dlouhé šaty nebo sukni. Ukažte je a vytvořte WOW efekt!

Sexy síťky

Síťované punčochy budou perfektní v kombinaci s dlouhými koženými kozačkami nad kolena. Oblékněte si koženou minisukni a černý rolák pro sexy kombinaci.

Pokud hledáte outfit, který bude fungovat nejen na rande, kombinujte síťované punčochy s těžkými kozačkami, nadměrná velikostmidi košili a sukni. Tímto způsobem bez velké námahy získáte efekt šik rebelky.

V chladných dnech si přes oba tyto outfity můžete vzít dlouhý dvouřadý velbloudí kabát. Tato barva dokonale rozbije monochromatickou černou, takže budete vypadat ještě stylověji.

Barevné závratě

Pokud vás zajímají odvážné kombinace a nebojíte se hrát si s módou, vyberte si barevné punčochové kalhoty a považujte je za ústřední bod vašeho stylingu.

Co takhle intenzivní růžová? Noste je se stříbrnými botami a vytvořte si outfit, který bude odrážet váš individuální styl. Koneckonců, svět patří odvážným!

Jaké punčocháče s podpatky?

Boty na vysokém podpatku se hodí pro mnoho příležitostí. Můžete je nosit do kanceláře, na rande nebo na pracovní schůzku. Pokud chcete vypadat profesionálně, vyhněte se odhaleným nohám. Stačí si vybrat punčochové kalhoty s tlumenou tloušťkou a jste připraveni! 

K botám v béžových odstínech se budou skvěle hodit nahé punčochové kalhoty, které opticky prodlouží nohy. Na druhou stranu, pokud plánujete nosit černé vysoké podpatky, oblečte si černé punčocháče. Tenčí materiál bude vypadat skvěle v kombinaci s lesklými koženými botami, zatímco silnější bude fungovat s matnými a semišovými podpatky.  

Punčocháče a boty s otevřenou špičkou - HIT nebo KIT?

Punčocháče s klasickými sandály nejsou nejlepší nápad. Když si však obujete vysoké boty s otevřenou špičkou, můžete s úspěchem nosit punčocháče. Slavné osobnosti si letos oblíbily nebetyčné sandály v černé barvě v kombinaci s černými punčochovými kalhotami.

Pozornost! Ujistěte se, že jako mlžný model zvolíte tenký, na kterém nebudou žádné výztuhy.

Ciťte se žensky po celý rok!

Jak je vidět, ani ve špatném počasí se nemusíte vzdávat dámských šatů a sukní. Stačí si pořídit kvalitní punčochové kalhoty, které vás ochrání před chladem. Jsme přesvědčeni, že s našimi tipy pro vás bude kombinace s obuví velmi snadná!