Inna marka Vázané espadrilky Black Chinner hnědý černá
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 7 - 10 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Vázané espadrilky Black Chinner hnědý černá
Chinner espadrilky v elegantní černé barvě jsou perfektní volbou pro letní dny a dodají styl každému dámskému outfitu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní semišové ekologické kůže a nabízejí nejen komfort nošení, ale také odolnost. Otevřená záda a subtilní kotníkové vázání zdůrazňují jejich originální charakter a nízká výška bot (10 cm) je činí pohodlnými a snadno se koupí pro každodenní nošení.
Model BL1619-SD je k dispozici ve standardních velikostech od 36 do 41, což umožňuje dokonalé přizpůsobení noze. Díky hladké, béžové gumové podrážce jsou espadrilky stabilní a poskytují dobrou přilnavost na různých površích. Uvnitř boty je látková stélka, která poskytuje dodatečné pohodlí i v horkých dnech.
Chinner espadrilky od Inny Marka jsou nejen funkčním kouskem oblečení, ale také extrémně módním doplňkem, který se hodí k trendům aktuální sezóny. Bez ohledu na příležitost budou dokonalým doplňkem každodenního i elegantnějšího stylu. Je třeba zdůraznit, že tento model nemá nos, což navíc zvyšuje jejich lehkost a stylový vzhled.
Objednejte si své espadrilky Chinner v originálním balení ještě dnes a užijte si módní a pohodlnou letní obuv!
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Espadrilky > Obuv Inna marka
- Oteplení: Ne
- Výška: Nízký
- Další funkce: nedostatek
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: Hnědý , Černá
- Barva podrážky: béžový
- Materiál podrážky: Guma
- Materiál stélky: tkanina
- Vnější materiál: ekologická semišová kůže
- Modelka: BL1619-SD
- Nos: žádný nosní díl
- Výška podpatku / platformy: 2.5
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Spona: přichycena
- Otylost: G.
Děkujeme za přidání komentáře.