Společně světem v ... identických botách


Některé páry, které hledají perfektní boty na zásnubní focení, se rozhodnou pro stejný model bot. Jiné naopak podobné střihy nosí denně, aby zdůraznily cestu, kterou společně prošli světem. Ať už jste v jakékoli skupině, určitě vás zajímají padnoucí boty pro páry. Podívejte se na našeho průvodce, abyste si vybrali tu nejlepší.

Jemná romantika

Pokud hledáte dokonalé řešení, jak světu ukázat své romantické pouto s partnerem jemným způsobem, boty ve velkém stylu matchy-matchy vám určitě pomůže dosáhnout tohoto efektu. Místo toho, abyste se rozhodli pro trička s křiklavým potiskem nebo plně vybavená oblečení, vydejte se minimalistickým směrem a zvolte stejné boty pro sebe i svou polovičku.

Tento trendový trend je dostatečně jemný, takže nebudete vypadat kresleně a příliš sladce. Oba můžete stále nosit stylizace zcela ve svém individuálním stylu a zároveň ukázat, že máte společného víc než jen pocity!

Nápad (nejen) na zásnubní sezení

Plánujete zásnubní sezení a přemýšlíte, co udělat, abyste získali romantický, ale ne uměle sladký efekt? Hitem budou stejné boty pro pár.

Stačí si vybrat červené kotníkové tenisky nebo bílé tenisky a obléknout klasické džíny a oblíbená trička. Nechte práci fotografa a vy se jen bavte a užívejte si společné chvíle před objektivem. Nezapomenutelné vzpomínky a skvělé záběry zaručeny! 

Pamatujte, že vhodné boty pro páry budou fungovat nejen při focení. Skvělou variantou je i nošení podobných střihů milenek, díky kterým snadno zdůrazníte svou běžnou cestu světem v každodenních stylizacích.

Jaké boty vybrat pro páry?

Od trendu stylových bot matchy-matchy pro milovníky vám ukradly srdce, jistě si říkáte, které modely zvolit, aby nevypadaly kýčovitě. Myslíme na vás, připravili jsme našeho průvodce, který vám výběr rozhodně usnadní. 

Pro začátek vezměte v úvahu osobní styl a individuální preference každého z vás. Hledáte oba volnočasovou obuv, která vás bude úspěšně provázet každý den? Nebo možná dáváte přednost klasickým designům, zatímco vaše polovička preferuje výrazné vzory a barvy? Pamatujte, že boty ve velkém stylu matchy-matchy nemusí být zcela totožné. Mohou se doplňovat barevně nebo detaily (např. tkaničky).

Bílé tenisky

Bílé tenisky jsou boty, které milují ženy i muži. Stylová obuv streetwear bude ladit s vašimi oblíbenými kousky oblečení – od džínů, přes tepláky, až po elegantnější chinos. Díky univerzálnosti bílých tenisek je můžete vy i vaše drahá polovička nosit téměř kamkoli a snadno je sladit podle vašeho individuálního stylu a oblíbené estetiky. 

Nazouváky

Hodit na sebe nazouváky je kvintesence pohodlí a komfortu. Pokud si této vlastnosti oba denně ceníte, nic nebrání tomu, abyste si podobný model pořídili pro ni i pro něj. Mnoho stylů obuvi v tomto stylu je k dispozici ve verzi unisex, takže nebudete mít problém sladit stejnou obuv pro vás oba. Můžete vsadit na klasickou černou nebo zvolit vzorovanější model s potisky, které mrknutím oka vytvoří dokonalý základ pro každodenní oblečení

Barevné tenisky

Kotníkové tenisky jsou po desetiletí základním prvkem přiléhavých uniforem v hudebních kapelách nebo sportovních týmech. Jděte o krok dále a využijte tento trend ve svých stylizacích. Ve stejném odstínu si můžete vybrat tenisky. Oblíbeným motivem na zásnubách jsou červené kotníkové boty, které budou v kombinaci s černými vypasovanými kalhotami a koženou bundou ramones vypadat fenomenálně.

Těžké boty

Těžké boty ve vojenském stylu jsou další možností pro ni i pro něj. Díky těmto botám dodáte každému stylingu jedinečnou atmosféru bez větší námahy. Pánové je mohou nosit k džínům a tričku a dámy si mohou pohrát s kontrasty, kombinovat je se vzdušnými, květinovými šaty.

Pohodlné pantofle

Pokud nechcete navenek vypadat stejně, vyzkoušejte tento trend ve vlastních čtyřech stěnách a oblečte si pohodlné pantofle se stejným motivem. Může to být vtipný potisk nebo chlupatý mazlíček. Doma jsou totiž povoleny všechny triky! Vyberte si, co vás nejvíce osloví, a užijte si okouzlující vzhled při společném vaření nebo sledování oblíbeného seriálu.

Odpovídající barvy

Boty pro páry nemusí vždy vypadat stejně. Váš vkus a styl se totiž mohou od sebe výrazně lišit. Namísto nákupu úplně stejných bot pro vás oba se můžete rozhodnout pro boty v podobných barvách. Co takhle hnědé oxfordky pro ni a brogy v podobném odstínu pro něj?

Lépe spolupracovat!

Jedna věc, kterou můžete udělat, abyste ukázali světu svou nekonečnou náklonnost, je nosit podobné boty. Ujistěte se však, že se v nich oba cítíte pohodlně. Udělejte si čas na výběr něčeho, co osloví vás oba a v čem se budete cítit maximálně pohodlně – ať už při profesionálním focení, při rande, nebo prostě každý den. Jsme přesvědčeni, že náš průvodce vám tento úkol usnadní. Hodně štěstí!