Inna marka Šněrovací mokasíny Burgundsko Wh-1H184 Red červené

Nedostupný produkt ;(

Šněrovací mokasíny ve vínové barvě WH-1H184 Red jsou opravdovým skvostem v kategorii dámské obuvi. Jejich originální, lakovaný materiál je činí nejen elegantními, ale také mimořádně stylovými. Nápadné zlaté doplňky jim dodávají charakter, díky nimž jsou poutavé a jistě ozdobí každý styl.

Tyto mokasíny jsou navrženy s ohledem na pohodlí. Díky měkké vnitřní vložce je jejich dlouhé nošení čistým potěšením. Jsou ideální jak do práce, tak na večerní výlety. Díky klasické mandlové špičce vypadají skvěle na noze, což z nich dělá perfektní doplněk mnoha stylů.

Vyrobeny z ekologické kůže, jsou také šetrné k životnímu prostředí. Bez ohledu na příležitost tyto mokasíny jistě zaujmou a jejich jedinečná barva dodá energii každému jarnímu a letnímu outfitu. Nenechte tyto jedinečné mokasíny uniknout vaší pozornosti!

  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Nos: Mandle
  • Barva: Červené
  • Další funkce: nedostatek

Děkujeme za přidání komentáře.

|