PA1 PA1 Šněrovací balerínky Dentoni Orange oranžový
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 4 - 7 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: PA1 Šněrovací balerínky Dentoni Orange oranžový
Přivítejte jaro a léto s elegancí a stylem díky šněrovacím balerínkám Dentoni v odstínu oranžové. Tyto semišové balerínky od výrobce PA1 kombinují klasický střih s módními detaily, díky kterým budete vyčnívat z davu. Jejich jedinečná, zúžená špička jim dodává jemnou eleganci, zatímco kravata, jemně obepínající kotník, dodává smyslný charakter.
Jsou vyrobeny z ekologického semiše, jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň poskytují pohodlné nošení. Díky 1,0 cm plochému podpatku jsou ideální pro každodenní použití - jsou ideální jak pro ležérní styly, tak pro elegantnější outfity. Oranžová barva přináší svěžest a energii do každého stylingu a díky hladkému vzoru lze balerínky snadno sladit s mnoha různými oděvy.
Materiál podrážky je pevný syntetický materiál, který zajišťuje odolnost a pohodlí a měkká stélka z ekologické kůže zajišťuje pohodlí vašich nohou. Zapínání na šněrování umožňuje dokonalé uchycení k noze a usnadňuje oblékání a svlékání balerínků.
Každý pár balerín Dentoni je dodáván v originální krabičce výrobce, což z nich dělá i ideální tip na dárek. Bez ohledu na příležitost, oranžové šněrovací balerínky Dentoni nesmí chybět v šatníku každé ženy! Zamilujte se do jejich krásy a pohodlí – tyto boty jsou pro vás jako stvořené!
- Další funkce: nedostatek
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: oranžový
- Materiál podrážky: syntetický
- Nos: mandle
- Materiál stélky: umělá kůže
- Vnější materiál: ekologická semišová kůže
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Spona: přichycena , hodit na sebe
- Výška podpatku / platformy: 1.0
Děkujeme za přidání komentáře.