Inna marka Semišové boty nad kolena Cn822 Zelená
Produkt nedostupný ;(
- Balíček bude odeslán v rámci 1 - 4 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Semišové boty nad kolena Cn822 Zelená
Semišové boty na klínku CN822 v krásné zelené barvě jsou dokonalou kombinací elegance a pohodlí. Tyto úžasné dámské kozačky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ekologického semiše, díky kterému jsou nejen stylové, ale také šetrné k životnímu prostředí.
Jejich 7 cm vysoký skrytý klín dodává jemnost a pohodlí při nošení, takže si je můžete užívat celý den bez pocitu únavy nohou. Sluší se zdůraznit, že mušketýři nemají zip, díky čemuž je jejich nazouvání extrémně jednoduché a pohodlné.
Charakteristická výška svršku, sahající nad kolena, dokonale zvýrazní nohy a dodá každému stylingu jedinečný charakter. Klasický střih a nedostatek vzorů předurčují tyto boty ke každodennímu i elegantnějšímu outfitu.
Díky izolaci budou tito mušketýři perfektní volbou pro chladnější dny, poskytují teplo a pohodlí. Vyrobeny ze semišové ekologické kůže, potěší nejen svým vzhledem, ale i pohodlím.
Vyberte si mušketýry CN822 a užijte si stylovou a pohodlnou obuv, která podtrhne vaši individualitu a budete se v každé situaci cítit výjimečně.
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Boty > Obuv Inna marka
- Barva: zelená
- Další funkce: nedostatek
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Typ podpatku: Koturn
- Vnější materiál: Ekologická kamzíková kůže
- Oteplení: Ano
- Výška hřídele: Nad kolena
- Výška podpatku / platformy: 7.0
- Materiál stélky: jiný
Děkuji za přidání komentáře.