Filippo Sandály Filippo 500 Black / Gold černá zlatý

Nedostupný produkt ;(

Sandály Filippo 500 Black/Gold jsou perfektní volbou pro ženy, které si cení pohodlí a elegance každý den. Tyto klasické sandály jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní kůže, která zajišťuje odolnost a komfort nošení. Černozlaté provedení je činí univerzálními a hodí se k mnoha stylům – jak na každý den, tak na zvláštní příležitosti.

Tento model nemá nos, což ještě více zdůrazňuje jeho lehkost a svěžest. Kulatý tvar špičky a plochá pata zajišťují pohodlí a díky šířce G sandály perfektně padnou na většinu chodidel, aniž by omezovaly pohyb. Syntetická podrážka je nejen atraktivní, ale také poskytuje dostatečnou přilnavost.

Díky kožené stélce budou vaše nohy v pohodlí po celý den a chybějící zateplení dělá model perfektním pro teplejší dny. Sandály jsou vybaveny zapínáním na přezku, která usnadňuje nazouvání a vyzouvání.

Filippo 500 Black/Gold je nejen módní volbou, ale také zárukou kvality a pohodlí. Zabalené v originální krabičce výrobce jsou perfektním tipem na dárek nebo elegantním doplňkem vašeho šatníku. Podívejte se, jak moc dokážou přidat na vašem stylu!

  • Oteplení: Ne
  • Otylost: G.
  • Sbírka: Boty na boty
  • Barva: Černá , zlatý
  • Materiál podrážky: syntetický
  • Materiál stélky: přírodní kůže
  • Vnější materiál: přírodní kůže
  • Modelka: 500 černá / zlatá
  • Nos: žádný nosní díl
  • Typ podpatku: plochý podpatek
  • Výška podpatku / platformy: 2
  • Další funkce: kovový
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Spona: přezka

Děkujeme za přidání komentáře.

|