Inna marka Růžové espadrilky Carugo růžový

Nedostupný produkt ;(

Pink Espadrilles z Carugo je perfektní volbou pro každého fašisty, který chce kombinovat módní design s výjimečným pohodlím. Tyto krásné boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ekologického -potěšení s intenzivním odstínem Fuchsie, který oživí jakoukoli letní stylizaci.

Jejich skluz -in řez způsobuje, že uvedení a odstranění Espadrilles je velmi rychlé a pohodlné. Kulatý nos jim dává jemné kouzlo, díky čemuž je perfektní doplněk jak pro procházku po městě, tak na pláž. Od podrážky v neutrální béžové barvě harmonicky doplňuje celek, takže tyto espadrillové odpovídají mnoha kostýmům, od šatů po šortky.

Výška paty pouze 3 cm poskytuje pohodlí i během dlouhého nošení, což z nich činí ideální volbu pro jarní a letní procházky. Jejich původní obaly navíc zaručují, že to bude skvělým nápadem na dárek.

Nečekejte! Vyberte si Pink Espadrilles z Carugo a každé léto se cítíte módní a pohodlně!

  • Další funkce: nedostatek
  • Sbírka: jaro léto
  • Barva: růžový
  • Barva podrážky: béžový
  • Materiál stélky: tkanina
  • Vnější materiál: umělá kůže
  • Modelka: Dámské nazouvací espadrilky
  • Nos: kolo
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Spona: hodit na sebe
  • Výška: 8
  • Producentský kód: BM190622

Děkujeme za přidání komentáře.

|