Inna marka Prolamované boty Cowboy HC230 Camel hnědý
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 4 - 7 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Prolamované boty Cowboy HC230 Camel hnědý
Představujeme prolamované kovbojské boty HC230 v velbloudí hnědé - perfektní volba pro každého milovníka boho a westernového stylu! Tyto nápadné boty dokonale kombinují eleganci a pohodlí a nabízejí bezkonkurenční pohodlí při nošení.
Boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu podobného kůži a zaručují odolnost a snadnou údržbu. Mají 3centimetrový podpatek, díky čemuž jsou vhodné pro každodenní styling i pro speciální příležitosti. Svršek vysoký 15,5 cm a charakteristická kulatá špička jim dodávají jedinečný charakter.
Jednou z hlavních předností modelu HC230 je ozdobný řemínek s ozdobnou sponou, který obepíná zápěstí a skládá se ze čtyř tenkých různobarevných proužků. Tato stylová dekorace přitahuje pozornost a zdůrazňuje kovbojskou atmosféru bot. Kamínky jsou dalším prvkem, který jim dodává módní rockový styl.
Vnitřek kozaček je zakončen látkou, která zajišťuje pohodlí v každé situaci. Boty nejsou zateplené, takže jsou ideální na teplejší dny. Díky plochému podpatku a zipu je radost obouvat i zouvat.
Prolamované velbloudí hnědé kovbojské boty HC230 nesmí chybět v šatníku každé ženy. Originální balení výrobce v podobě krabičky z nich dělá perfektní jako dárek! Neváhejte, vyberte si styl a pohodlí s tímto jedinečným modelem!
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Boty > Obuv Inna marka
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: Hnědý
- Materiál podrážky: syntetický
- Vnější materiál: umělá kůže
- Další funkce: trysky
- Materiál stélky: Tkanina
- Nos: Kolo
- Oteplení: Ne
- Typ podpatku: plochý podpatek
- Výška: pro kotník
- Výška podpatku / platformy: 3.0
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Spona: na zámku
Děkujeme za přidání komentáře.