Pro koho se mušketýři hodí a jaký model zvolit? Najděte odpovědi na často kladené otázky


Na podzim a v zimě si mnoho žen vybírá mušketýry. Tato rozmanitost kozaček sahající nad kolena může dodat mimořádný akcent každému stylu. Přemýšlíte, jestli byste ve svém věku měli nosit mušketýry? Nebo se možná chcete naučit osvědčené triky, díky kterým v nich budete vypadat vždy štíhle a tvarově? Jste na správném místě!

Co jsou to mušketýři?

Kozačky nad kolena jsou boty do chladného období, které na podzim a zimu ráda volí mnoho žen. Díky dlouhým svrškům sahajícím minimálně pod kolena poskytují mušketýři v tuto dobu potřebné teplo.

Mušketýrské boty se mohou lišit ve zpracování. Mohou být vyrobeny z různých materiálů. Nejoblíbenější jsou modely z přírodní a ekologické kůže a semiše. K jejich výrobě lze použít i syntetické materiály jako latex nebo vinyl. Ty jsou však považovány za vulgárnější a rozhodně méně často volené.

Mušketýrské boty lze zapnout na zip nebo natáhnout. V prvním případě je jejich nasazení mnohem jednodušší. Navíc existují modely s plochým podpatkem, platformou, jehlou nebo sloupkem.

Pro koho se mušketýři hodí a s čím je nosit?

Přemýšlíte, jestli byste ve svém věku měli nosit mušketýry? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: samozřejmě, že je! Kozačky nad kolena nejsou vyhrazeny žádné věkové skupině a mohou je nosit všechny ženy, které chtějí. Navrhujeme, kdo v nich bude vypadat nejlépe.

Kozačky nad kolena jsou pro ženy s vyváženými proporcemi volské oko. Štíhlé, relativně dlouhé nohy v nich budou vypadat vždy skvěle. Pokud jsou ty vaše o něco kratší a těžší, nemusíte se jich vzdávat! Jediné, co musíte udělat, je vybrat správnou délku boty a dobře ji upravit. 

Vyberte si model těsně nad kolena a šaty nebo sukni, které jsou dostatečně krátké, aby ukázaly část nohy. Vše, co musíte udělat, je odhalit centimetr nebo dva kůže a vyhnout se zdrcujícímu efektu. Vidíte, jak je to snadné? Pokud rádi vypadáte noblesně a chcete, aby se styl hodil například do kanceláře, sestavte si krátkou rolákovou sukni s dlouhým rukávem nebo košili na knoflíky. 

Kozačky nad kolena můžete nosit nejen k sukni a šatům, ale také ke kalhotám nebo legínám. Vyberte si upnuté modely a spárujte je s košilí, svetrem nebo topem a módním sakem. Tímto způsobem dosáhnete WOW efektu! 

Při nošení nadkolenních bot dodržujte zásadu rovnováhy. Vypadají skvěle s upnutými modely nadměrná velikost„Tyto kusy oblečení a více vhodné k těm volnějším.

Jsou mušketýři nároční?

Kozačky nad kolena nejsou vyzývavou obuví vyhrazenou pouze dámám lehkých mravů. V minulosti byly vysoké boty po kolena spojovány s prostitutkami. Extrémně vysoké a dlouhé kozačky z latexu se staly jejich atributem již v 60. letech, aktuálně dostupné modely jsou však natolik utlumené, že nepůsobí vulgárně.

Pokud se chcete ujistit, že nevypadáte tak lákavě jako Julia Roberts v Pretty Woman, vsaďte na semišový model s plochým podpatkem nebo nízkým sloupkem. Doplňte to legínami nebo typovými kalhotami úzké džíny a oblíbené, nadměrná velikost's tím svetrem.

Proč se vyplatí kupovat mušketýry?

Mušketýrské boty na přehlídkovém mole se objevily v roce 2001, kdy je italský módní návrhář Roberto Cavalli použil ve velkém měřítku ve své podzimní kolekci. To inspirovalo světoznámé návrháře jako Karl Lagerfeld, Burberry a Louis Vuitton.

Od té doby si mušketýři získali srdce mnoha žen, které znají nejnovější trendy, a každým rokem si získávají stále více příznivců. To by nemělo nikoho překvapit. Známe spoustu důvodů, proč byste je měli mít. 

Kozačky nad kolena se staly ikonickou obuví, která kombinuje moderní prvky designs ceněnou klasikou. Kozačky pod kolena jsou v módě již řadu let a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo změnit.

Vysoké kozačky na stehna dokážou nepochybně dodat sex-appeal každému stylingu. Tlumené minimalistické modely jsou tak praktické, že se hodí téměř ke všemu, a ty sofistikovanější - jsou zajímavým akcentem celku výstroj.

Další výhodou mušketýrů je, že - správně upravení - dokážou vyrovnat proporce postavy a vaše nohy se zdají přehnaně dlouhé. Zkontrolujte, které modely zvolit k dosažení tohoto efektu.

Které modely mušketýrů opticky prodlouží nohy?

Pokud chcete, aby vaše nohy vypadaly delší a tvarované, vyberte si model s podpatkem nebo pohodlnějším sloupkem. Stínové kozačky nad kolena akt Jsou ideální pro otevřené nohy a ty černé - pro černé, tenké punčocháče nebo legíny v této barvě.

Jste-li nižší žena, vyhněte se velmi dlouhým mušketýrům. Ty sahající do půli stehen mohou vaši postavu opticky zkrátit. Vybírejte modely, které končí těsně nad kolenem.

Máte tlustá lýtka? Vybírejte nazouváky s elastickou vsadkou a poměrně širokým svrškem v horní části. Vyhnete se tak nevzhlednému záhybu a docílíte estetického Koukni se

Vidíte, mušketýři nemusí vypadat vyzývavě a vulgárně. Nejlepší na tom je, že pro jejich nošení nejsou žádná omezení. Stačí vybrat ten správný pár a můžete se těšit ze skvělého konečného výsledku.