Při hledání nerušených proporcí. Nejlepší modely bot pro malé nohy


Máte malá chodidla, která vypadají dost neúměrně ke zbytku vaší postavy? Odpočinout si! Existuje několik osvědčených triků, které vám je pomohou opticky prodloužit. Všechny souvisí se správným výběrem obuvi. Podívejte se, jak se během mrknutí oka zbavit komplexu malých chodidel a získat zpět nerušené proporce.

Osvědčené triky, jak se zbavit komplexů

Jste-li vlastníkem nebo majitelem nepřiměřeně malých chodidel, nemusíte propadat komplexům. Stačí použít naše osvědčené triky a vaše chodidla se mrknutím oka opticky prodlouží. Jediné, co potřebujete, je ... správně vybrané boty. 

Zajímá vás, které modely jsou nejlepší pro malá chodidla? Jste na správném místě. Začněme!

#1 Špičaté nosy

Vyhněte se botám s kulatou nebo hranatou špičkou, která může způsobit, že vaše nohy budou vypadat kratší. Místo toho se rozhodněte pro boty se špičatou špičkou, které přicházejí v různých stylech. Díky tomu jsou ideální pro mnoho příležitostí. Denně si vybírejte boty se špičatou špičkou na ploché podrážce a na větší výlety volte boty s podpatky.

Noste je k oblekům, kostýmům, šatům i sakům. Kromě slavnostního a business šatníku je můžete s úspěchem nosit k džínům nebo kalhotám chino, který dodá každému stylovému outfitu nádech elegance neformální.

Zde je několik dámských modelů, které vám pomohou vyřešit problém s nepřiměřeně malými chodidly:

- béžové podpatky se saténovým povrchem

- béžové lodičky na pohodlném sloupku

- černé sandály na vysokém podpatku

- růžové špičaté balerínky

#2 Monochromatický povrch

Pokud vás špičaté prsty nelákají, můžete se rozhodnout pro monochromatický povrch. Jen se ujistěte, že barva vašich bot odpovídá barvě vašich kalhot nebo punčochových kalhot. K černým punčocháčům noste černé lodičky a k béžovým kalhotám béžové mokasíny.

Díky tomu se vám podaří vytvořit optický klam, který vám pomůže vypořádat se s komplexem disproporcí mezi vašimi chodidly a zbytkem těla. Nezapomeňte se podívat na tyto modely, které najdete v našem internetovém obchodě:

- šedé společenské boty pro muže

- dámské černé lodičky na vysokém podpatku

- dámské béžové pantofle

- ekologické semišové kovbojské boty

#3 Nahá obuv

Volské oko s neúměrně malými chodidly je obuv tělové barvy, která v kombinaci s otevřenými nohami vypadá prostě šíleně. Takové boty navíc opticky prodlužují nejen samotná chodidla, ale i celé nohy a vytvářejí WOW efekt.

Stačí si vybrat boty v odstínu podobném vaší pleti a na své komplexy můžete zapomenout. Podobně budou fungovat všechny světlé, pastelové odstíny. Vidíte, jak je to jednoduché?

Pokud hledáte nahé boty proti efektu velkých nohou, podívejte se na tyto modely:

- nahé lodičky na podpatku

- nahé sandály na podpatku

- béžové tenisky na bílé podrážce

- dámské kozačky na vysokém podpatku

- béžové kotníkové boty s přezkou

# 4 Úzké nohy

Dalším trikem našich stylistů je zvolit kalhoty s úzkými nohavicemi, proti kterým budou moci vaše boty konečně vyniknout a zaujmout. Tento trik díky tomu budou vaše nohy vypadat větší, než ve skutečnosti jsou, takže dosáhnete požadovaných výsledků.

Jako kalhoty úzké džíny legíny budou fungovat. Tipy na výběr bot pro typy nohou viz tento článek.

Raději se držte dál od těchto modelů

Existuje několik modelů bot, které mohou vaše nohy ještě zmenšit. Abychom vás varovali před chybou, shromáždili jsme je na jednom místě.

Pozor zejména na boty s hranatou a kulatou špičkou, které opticky zkracují délku chodidla. Místo toho si vyberte boty se špičatým zakončením, které jsou velmi blízko k chodidlu a prodlužují i ​​ty nejmenší chodidla.

Tmavé boty v kombinaci s otevřenými nohami také nebudou vypadat v případě neúměrně malých chodidel příliš atraktivně. Postupujte podle našeho tipu a na odhalené nohy noste boty v odstínu podobném tónu vaší pleti. 

Vyhněte se také botám s jasným zdobením a aplikacemi na přední straně. Přezky, mašle a řetízky mohou rozhodně způsobit, že budete vypadat kontraproduktivně. Vaším spojencem nebudou boty s tlustou, těžkou podrážkou.

Někteří stylisté také radí nenosit vysoké podpatky, které mohou opticky zkrátit délku chodidla. Vyměňte je za klasické blokové podpatky nebo pohodlné klínky.

Berte naše tipy jako módní průvodce

Pamatujte, že uvedené tipy jsou pouze tipy, které vám pomohou odstranit disproporce mezi malými chodidly a zbytkem těla. Chovejte se k nim jako k módnímu rozcestníku, který vám chytře ukáže cestu k rozmazání jasných disproporcí. 

Konečný výběr bot by však měl záviset na vašich osobních preferencích a odrážet váš individuální styl.